25.643 gösterim
2,20 viral puan

Nilayben SAÇMALIĞININ Haberself Sitesinden Engellenmesi için Mantıklı 4 Sebep

Biliyorsunuz cinsel hayat konusunda herkesin ablası olan NİLAYBEN çoğumuzun (bende dahil) haz etmediği bir tiptir. Hemcinsim olmasına rağmen (ki ondan şüpheliyim) ondan hiç haz etmediğimi önceden belirtmek isterim. Bu şahısın egosunu tatmin etmek için lütfen kapınızın önüne bir kap su koyun.
Zynpcm 19.11.2015 saat 19:45
 1. 1. İnsanların sadece seks yapması gerektiğini vurgulaması

  İnsanları sadece cinsel bir obje olarak görüyor. Sorsan kendisi evde fasulye ayıklıyor. Buraya gelip egosunu tatmin ediyor. Yazık. Ailesinin yanında müstehcen sahne çıkınca utanan minik kezban şimdilerde Haberself sitesinde egosunu tatmin etme peşinde.
 2. 2. İnsanlara alttan alta zina yapmayı vurguluyor

  Evlenmeden cinsel ilişkiye girmenin gayet normal olacağını alttan alta belirtmeye çalışan bu kezban, birilerine yama olmak için uğraşmakta. Kendisini nasıl birinin şey ettiğini merak ediyoruz.Kim ettiyse bari alsın başımızdan.
 3. 3. Türk kültürünü veya insanlarını aşağılaması

  Sorsan düğünlerde halay başıdır. Bir de kalkmış "modernim" diyor.
 4. 4. Sürekli Türk insanı ile dış ülkelerdeki insanları karşılaştırması

  Bu karşılaştırma bitmez tükenmez. Bir Türk erkeği onu öyle bir benzetmiş ki galiba kendine gelememiş. Bir de hala bir İngiliz erkeğiyle birlikte olduğunu idea etmekte. Ayrıca yukarıdaki TÜRK ERKEĞİ İngiliz erkeğine bin basar.
 5. 5. Dini inançlara saygısızlık

  Aslına bakarsanız kendine modern diyen böyle DAR GÖRÜŞLÜ insanların yaşamaması gerek. Ayrıca burada dini inançlardan kastım sadece İslamiyet değil o fotoğrafı temsili koydum. Ayrıca dinimi merak edenler için Müslümanım ve bu kimseyi ilgilendirmez.
 6. 6. BONUS: Aile terbiyesi almak veya insanların dini inançlarına saygı duymak kötü bir şey değil Nilayben. NE YAP ET O GERİ KAFANI DÜZELTT

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 44 gösterim
 • Twitter: 220 gösterim

 • Toplam Viral: 526 gösterim
 • Toplam Seed: 11.674 gösterim
 • Toplam Direkt: 13.443 gösterim
 • Viral Puan: 2,20