135.273 gösterim
3,17 viral puan

Suç Dünyasına Çok Erken Yaşta Atılmış, Soğuk Kanlı Cinayetleriyle Şöhret Yapmış 9 Çocuk Katil

Küçücük çocuklar nasıl bir psikolojiyle böyle şeyler yapıyorlar anlamak elde değil. Bazıları işledikleri cinayetlerden zevk aldıklarını bile söylemiş.
jakumetsu 19.10.2015 saat 10:18
 1. 1. Alyssa Bustamante

  Kendisi 15 yaşındaydı. 9 yaşındaki bir kızı boğarak öldürdü ve gömdü. Ardından günlüğüne "Çok eğlenceli bir deneyimdi." yazdı. Yakalandı ve ömür boyu hapis cezasına çarotırıldı.
 2. 2. Joshua Phillip

  Kendisi okuldayken annesi odasını temizlemek için içeriye girdi ve yatağının altında bir haftadır kayıp olan 7 yaşındaki komşu kızlarının cesedini buldu. Çocuk sadece oyun oynadıklarını, beyzbol sopasıyla yavaşça kafasına vurduğunu söyledi.
  Ömür boyu hapis cezası aldı.
 3. 3. Golden ve Johnson

  Ellerine silah alıp okullarını bastılar. 4 kız öğrenciyi ve bir öğretmeni öldürdüler. Biri 11 diğeri13 yaşındaydı. 21 yaşında hapisten çıktılar. Golden şu an özgür bir adam. Johnson ise hırsızlık yaptı ve 8 yıl hapis cezası aldı.
 4. 4. Lionel Tate

  Annesinin bakıcılık yaptığı Tiffany adlı küçük bir kızı öldürdü. Sadece güreş ettiklerini söyledi. Cinayeti işlediğinde 13 yaşındaydı. 18 yaşına kadar tutuklu kaldı fakat daha sonra bir pizza dağıtıcısını soydu. 10 yıl daha hapis cezası aldı.
 5. 5. Amarjeet Sada

  Henüz 8 yaşındaki bu çocuk kız kardeşi ve kuzeninin de aralarında bulunduğu 3 bebeği kafalarını taşla ezerek katletti. Daha sonra bunları gömdü. Ailesi olayı örtbas etmeye çalışsa da başaramadı. Hindistan yasalarına göre kendisi yargılanamıyor.
 6. 6. Mary Bell

  3 ve 4 yaşındaki iki çocuğu öldürüp genital bölgesindeki deriyi yüzdü. Kendisinin babası bir suçlu, annesi de bir hayat kadını. Annesi 4 yaşından beri Mary'i erkeklere pazarlıyordu. 11 yaşından 23 yaşına kadar hapiste kaldı. Devlet kendisine yeni bir kimlik ve verdi. Şu an hala hayatta olduğu söyleniyor. Bir kızı bir de torunu var.
 7. 7. Barry Dale Loukaitis

  Öğretmenleri zaten sorunlu bir çocuk olduğunu söylüyordu. 12 yaşındayken kovboy kıyafetleri giyip iki adet tabancayla okulu bastı. 2 arkadaşını ve bir öğretmeni öldürdü. 205 yıl ceza aldı.
 8. 8. Graham Young

  Henüz 12 yaşında tam bir kimya dehasıydı. Ödevlerine lazım olduğunu söyleyerek kimyasal maddeler tedarik ediyordu. Bunlarla zehirler yapıyordu. Hitler'e ve William Palmer'a hayrandı. Resim derslerinde sürekli ölü insanların resimlerini çiziyordu. Kendisi daha o yaşta zehirler üretiyordu. Anne ve babasını bunlarla zehirledi. Daha sonra da babaannesini zehirleyip öldürdü. Akıl hastahanesine kapatıldı. Orada da iki kişiyi zehirleyerek öldürdü. 23 yaşında hapisten çıktı ve ablasıyla yaşamaya başladı. Fakat kardeşinin komşularını zehirlemeye devam etti. Topluma zararlı bulunarak hapishaneye gönderildi. 42 yaşına kadar tam 70 kişiyi zehirledi.
 9. 9. Jon Venables ve Robert Thompson

  Belki de en feci cinayeti işleyen çocuklar. Bir arkadaşlarını döve döve tren raylarına yatırdılar ve trenin onu parçalamasını izlediler. 8 yıl hapiste kaldıktan sonra çıktılar. Thompson nispeten düzgün bir hayat yaşamaya başladı. Venables ise çocuk istismarı dahil birçok suça daha karıştı.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 73.032 gösterim
 • Twitter: 97 gösterim

 • Toplam Viral: 73.362 gösterim
 • Toplam Seed: 42.707 gösterim
 • Toplam Direkt: 19.204 gösterim
 • Viral Puan: 3,17