15.700 gösterim
1,95 viral puan

Bulundukları Yerde Zannımca Hiçbirimizin Yaşamak İstemeyeceği 11 Nesne

Evet,sanırım bazıları o kadar da ürkütmez beni.Ama yaşamak istemem yine de.Neden yaşayayım canım öyle yerlerde.Tatil yerleri,dağ,bayır,çayır varken? Aramızda yaşamak isteyenler ses çıkarsınlar.
OnurUYSAL 29.06.2015 saat 12:08
 1. 1.

  Şahsen böyle bir yerde beni kano tarzı bişeyle geçirmeye hiç bir güç yetmez.Tamam böyle bir yaratık olmasa bile,Her an çıkabilirmiş gibime gelir.I ıh,olmaz ben yaşayamam.
 2. 2.

  Yani,evet belki bizi çeşitli hava olaylarından korur.Ama kocaman yahu.Birden hareket edip üstüme falan yıkılır Allah korusun.Yok yok bunun yanında da duramam ben.
 3. 3.

  Nedense şu bisikleti görünce aklıma ''Testere'',bisikletin eskiliğini görünce de ''Chucky'' geldi.Bir de ağaç büyüdükçe bisiklet de yukarı tırmanmış zamanla.Ay yok,ha bakın gündüz bunun yanında dururum abi,sırtımı bile yaslarım.Ama ne biliyor musunuz?Geceleyin olmaz işte bu dediğim.
 4. 4.

  Böyle şeylerden küçükken de korktum ben.Allah korusun bi düşsem,çıkamam falan.Bu güzel aileye katıldığımdan beridir seziyorum bunu,arkadaşlarım bana paranoyaksın derdi inanmazdım..
 5. 5.

  Yani,hele böyle yerlerde hiçbirimizin yaşamak istemeyeceğine garanti verebilirim sanırım.Baksanıza abi,kocaman upuzun bi yaratık.Kara da olmayı geçtim,yanlışlıkla düştüğünüzü falan düşünün derim bir de.
 6. 6.

  Eveet,gelelim bu karemize.İngilizcem beni yarı yolda bırakmıyorsa eğer kanımca bu bir mezar taşı.Mezarın hemen üstündeyse bir ağaççık bitivermiş.Herhangi bir bitki bitmesi güzel aslında,ama ağaç fazla değil mi sizce de ? Allah hepimizi korusun böyle şeylerden.Gündüz kalabilirim akrabalarıma okumaya gittiğim için alışığım.Gece yine olmaz.Zaten bizi gece mezarlıklarda farklı boyutlardan varlıklar olduğuna inandırmadılar mı ?
 7. 7.

  Evet baya değişik geldi bana.Milattan önce yaşıyor ve yunan mitolojisine inanıyor olsa idim kesinlikle bi tanrı olduğunu,özellikle ''Zeus'' olacabileceğini düşünürüdüm.(Bkz. uzun saçı varmış gibi duruyor bence.).
 8. 8.

  Yani,böyle birşey mümkün mü bilemiyorum ama,sanırım görecek olsam,elimi taşın altına koymaktan çekinmezdim haha... Evet komik bi' espri değildi..
 9. 9.

  Bakın bunu görünce aklıma ''Gumball'' çizgi dizisi geldi.Gumball'da korku ormanı diye biryer vardı sanırım.Oradaki ağaçlara çok benzemiş kendisi.yanına yaklaşabilirim ne varki yani sanki hıh..Ama gece saatlerinde değil tabiiki..
 10. 10.

  Evet,gıcıklık göreceli bir kavramdır bence.Ama bazı eğitim görevlileri vardır ki,kimse sevmez onları kabul etmek gerekirse.Yanılmıyorsam eğer,Her öğrenci en az bir defalığına 49'da bırakan öğretmene bunu yapmak istemiştir.Yanılıyor muyum?
 11. 11.

  Evet şimdi sizden sadece bunu okuduktan sonra gözünüzü kapatıp düşünmenizi istiyorum.Banyonuzda jakuzi var.Akşam olmuş,duş almanız gerek.Bakıyorsunuz banyonun kapısı aralıklı kalmış.Bir oyuncak bebek gülme sesi.Ardından ışıkları açarsınız ve üstünde kırmızı boyalar olan (!)bir oyuncak bebek.Biliyorum belki korkunç gelmedi.Anlatınca bana korkunç gelmiyo de yaşarsak şey oluyo biliyor musunuz?
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 3 gösterim
 • Twitter: 4 gösterim

 • Toplam Viral: 54 gösterim
 • Toplam Seed: 8.056 gösterim
 • Toplam Direkt: 7.590 gösterim
 • Viral Puan: 1,95

İlgili Haberler