105.536 gösterim
4,54 viral puan

Saçlarının Modelleri ve Şekillerine Göre 15 Erkek Tipi

Bir erkeğin kişiliğini hal hareket ve tavırları gibi saçlarından da tahmin etmek mümkün. Çünkü, her erkek saçında kişiliğinden izler taşır.
jakumetsu 24.04.2015 saat 15:26
 1. 1. Yağlı saçlı erkekler

  Bunlar pek saç bakımıyla ilgilenmez. Saçları güzel görünse de bunu tamamen yağın birleştirici gücüne borçludurlar. Bir duş almaları elzemdir.
 2. 2. DiCaprio saçlı erkekler

  Bunlar bir ara hemen her yerde bulunuyordu. Şimdi sayıları pek kalmadı. Her sarışın sanki zorunluymuş gibi saçlarını Leo tarzı yapıyordu. Tabii, yakışan sayısı pek azdı.
 3. 3. Uzun saçlı erkekler

  Uzun saçın bakımı pek kolay olmaz. Hele de erkekler için. Eğer hakkını veriyor ve yakıştırıyorsa ne mutlu ona. Gayet çekici olabilirler. Ancak, bakımsızlarsa zaten kısa sürede dökülür.
 4. 4. Dağınık saçlı erkekler

  Eğer o dağınıklıkla kendileri uğraşıp model vermişlerse sıkıntı yoktur. Ancak, sabah yataktan kalktıkları gibi insan içine çıkmışlarsa zaten hayatlarının da gayet dağınık olduğu belli olur.
 5. 5. Apaçiler

  Emo ve punk tarzının ülkemiz gençleri zevkleriyle harmanlanmış hali. Mohikanların en büyük rakipleridir.
 6. 6. Saçları rüzgarda savrulan erkekler

  Biraz da yakışıklı bir şeyse kadınların aklını başından alabilirler. Zaten, saçlarını bu şekilde yapmalarının amacı da budur.
 7. 7. Düz saçlı erkekler

  Bir de uzun ve bakımlıysa bir kadın saçından farkı yoktur neredeyse. İnsanı kıskandırır.
 8. 8. Kısa saçlı erkekler

  Bunlar genelde rahatına düşkün erkeklerdir. Saçlarıyla çok fazla işleri olmaz. Ancak, kıyafete önem vererek durumu kurtarırlar.
 9. 9. Mulletler

  70 ve 80'lerde özellikle Amerika'da çok modaydılar. Daha sonra ülkemizde de görülmeye başladı ve bir anda modası geçti. Şimdi yeniden uyanma aşamasında. Umarız buralarda görmeyiz.
 10. 10. Bonus saçlı erkekler

  İnsana "Yoğurt koydum dolaba, bugün başım kalaba" türküsünü hatırlatırlar. O saçlarda nelerin gizlendiği belli değildir. Genelde birlikte takılırlar. Tıpkı gizli bir organizasyonları varmış gibi.
 11. 11. Mohikanlar

  Genelde asi çılgın, punk erkekler tarafından kullanılan bir modeldir. Yakışıp yakışmaması önemli değildir. Olay sadece imaj ve şekildir.
 12. 12. Emo saç modelli erkekler

  Bunların en güzel saçlıları kopkoyu siyah olanlardır. İçlerindeki karanlığı ve bilinmezliği sanki saçlarında taşırlar.
 13. 13. Asker modeli erkekler

  Saçları üç numara veya biraz daha uzundur. Genelde uzun saçlı olup da depresyona giren erkekler saçlarını bu modele dönüştürür. kadınlardaki saç boyatma işlemi gibi.
 14. 14. Yumuşak, ipek gibi saçları olan erkekler

  Bunlar saçlarına gayet iyi bakar ve özen gösterir. Banyolarında saçları için bir sürü bakım ürünü vardır. Saçlarını sevmek kedi sevmek gibidir. İnsanın içindeki negatif elektriği alır.
 15. 15. Kel erkekler

  Şahsımın da içinde bulunduğu, adamın hası olan erkeklerdir. Savuracak saçları yoktur ancak o kafanın içinde fikirler vardır ve fikirlere kurşun işlemez. Onlar da saçları yerine bu fikirleri savunurlar. Zaten kıl iyi bir şey olsaydı başka yerlerde çıkmazdı.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 48.542 gösterim
 • Twitter: 365 gösterim

 • Toplam Viral: 49.880 gösterim
 • Toplam Seed: 23.242 gösterim
 • Toplam Direkt: 32.414 gösterim
 • Viral Puan: 4,54