35.808 gösterim
1,89 viral puan

En Az Biri Başımıza Gelmiş 9 Utanç Verici Olay

Herkesin başına en az bir kere yüz kızartıcı bir olay gelmiştir. O an sinirlenirsiniz, rezil olmanıza sebep olan şeyi kırıp parçalamak istersiniz. Fakat elden gelecek bir şey yoktur, olan olmuştur. İyi okumalar.
Lecter 27.02.2015 saat 23:35
 1. 1. Yeteriz Bakiye

  Sıradan bir sabah... İşe veya okula gideceksiniz, otobüs en sonunda geldi. Herkes sırayla binip akbili basıyor ve arkaya doğru ilerliyor. Otobüste oturanlar da Hawaii kızları gibi kafaları bir o yana, bir bu yana binenleri izliyorlar. Sıra size geldi, bastınız. "YETERSİZ BAKİYE!" o kadının sesi... Şoförün size bakması... Anlayamazsınız... "La acaba bi kere geçsem kızarlar mı?" "Akbil mi istesem? Param da yok ki." "Hadi buyrun." "Sus lan sus... " gibi düşünceler aklınızdan geçebilir.
 2. 2. Kulaklıkların Çıkması

  Hızlı yürüyorsunuz, yahut koşuyorsunuz. O kulaklıklar durmaz arkadaş! Hele silikonluysa yandınız... En olmadık yerde pat düşer, yüzünüzü kızartırlar. Sakin olur, tekrar takarsınız yine düşerler. Kablo dolanmasını saymıyorum bile. Agh...
 3. 3. Düz Yolda Düşmek

  Önünüzde bir şey yoktur, kar değil kış değil... LAP! Yere düşersiniz durduk yere... Bu sefer kendi kendinize "İnler cinler çelme takıyor mk." diye çelişkiye girersiniz. Eğer bir bayansanız, size yardım ederler ve bunu hiç komik bulmazlar. Erkekseniz ve yanınızda arkadaşlarınız varsa... İşte şimdi yandınız.
 4. 4. Sınavda Öksürük Tutması

  Sessizlik... O korkutucu sessizliğin içinde aslında her şey mevcuttur, korku heyecan... Ve durduk yere gelen öksürük! Boğazınız aniden kurur, sanki kuru tahta soktular sanırsınız. Kendinizi sıkar, öksürmezsiniz. En sonunda domates olursunuz, gözünüzden yaşlar akmaya başlar. Gözetmen hoca sizi görür "Evladım iyi misin?" en sonunda dayanamayıp patlatırsınız ve rahatlarsınız. Siz siz olun, öksürüğünüzü tutmayın.
 5. 5. Sindirim Sesleri

  Gene sessiz yer kurbanıyızdır. Midemizden veya bağırsağımızdan guruldamalar gelir. Aslında kötü bir şey değildir bu, sonuçta ortada gaz yok bir şey yok. Ama insanlar bu ses geldiği an etrafına bakarlar. "Pşşt, Necmi duydun mu lan" "Hee" ne kadar sakin görünürseniz o kadar dikkatleri üstünüze çekersiniz. Ama fazla da abartmadan hareket edin, toplulukla bir olun. O zaman yakayı sıyırırsınız.
 6. 6. Denileni Anlamamak

  Ya müzik dinliyorsunuzdur (bu tiplere uyuz olurum, müzik dinlediğini göre göre gelip bıdı bıdı konuşurlar) ya da içiniz geçmiş oturuyorsunuzdur. Birden biri gelir ve bir şeyler söyler. Siz de "hmm, hıhı" anlamında başınızı falan sallarsınız. Sonra o kişi susar ve kaşlarını kaldırır. Soru sorduğunu anladığınız an gözlerinizi uzaklara kaçırırsınız. Ama sizin bir suçunuz yok, mıy mıy konuşmasalardı arkadaş...
 7. 7. Toplu Taşımalarda Yanlışlıkla Değdirmek

  İster bayan, erkek olun yine de kötü bir durum. Kolunuz, bacağınız hatta bazen direk kendiniz tanımadığınız birinin üstüne ani bir frenle yapışıverirsiniz. O an herkesin yüzündeki ifade, eğer dışarıdan gören biriyseniz oldukça komiktir. Kısık bir sesle "Pırdın... " dersiniz ve yolcu da önüne döner. Hemen arkasından şoföre saydırmakla işe başlarsınız.
 8. 8. Kokunun Size Ait Olması

  Şöyle bir gerineyim dersiniz ve burnunuza kötü bir koku çarpar. "Bu ne ya ıyk." dersiniz içinizden, Sonra etrafınıza bakınıp kokuyu teyit etmeye çalışırken kafanızı çevirmenizle burnunuz ve koltukaltınız ilişkiye girer. Işık hızıyla kollarınızı indirirsiniz ve bir pencere ararsınız.
 9. 9. Zil Sesi

  Geçen akşam oturup ciddi ciddi müzik araştırması yapmışsınızdır. Zevkinize göre bir tane bulup indirirsiniz ve zil sesi yaparsınız, kardeşinizden telefonu çaldırmasını isteyip test edersiniz ve "He heyt ne güzel seçmişim." diye düşünürsünüz. Huzur içinde uyursunuz. Ertesi gün, topluluk içinde telefon çalmaya başlar. O beğendiğiniz şarkı ne olduysa zehir zıkkım olmuştur. Etraftakiler tip tip size bakarlar. Eve dönüş yolunda telefonu sessize alırsınız ve başka şarkılar düşünmeye başlarsınız.
Kategoriler :

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 18 gösterim
 • Twitter: 232 gösterim

 • Toplam Viral: 1.286 gösterim
 • Toplam Seed: 18.972 gösterim
 • Toplam Direkt: 15.550 gösterim
 • Viral Puan: 1,89