59.221 gösterim
1,54 viral puan

Facebook'ta Nefret Edilen 10 İnsan Tipi

Hepimizin profilinde bulunan insanlar ve belki de biz de bu listeden herhangi birinin içinde yer alıyoruzdur.
SinanKaramizahoğlu 06.02.2015 saat 15:24
 1. 1. Raporcu

  Bu tipler gün içerisinde yaptıkları her şeyi kelime kelime yazarlar. Gittikleri yerleri, arkadaşlarını, işlerini, aşklarını, ailesini ve tuvalet saatleri de dahil aklınıza gelen ya da gelmeyecek her şeyi.
 2. 2. Replay Tuşu

  Genellikle erkek kullanıcıların oluşturduğu bu kullanıcı kitlesi sadece futbol ve siyasetten bahseder. Kadın kitleler ise çocuklarını ve hayvanlarının her anını ana sayfaya doldurmakla ünlüdürler.
 3. 3. Facebook Habercileri

  Bu kullanıcı kitlesi ise telefonunu kullanmak yerine daima durum güncellemesi yapar. Eğer bir etkinlik düzenlemiş ya da birine bir konu hakkında haber verecekse facebook'a yazar.
 4. 4. Dua Matik

  Kullanıcıların bu grubuna ait üyeler daima her yorumun altına ve durum paylaşmasında Allah'a yakarırlar. Sanki yorumlarıyla sevap kazanıyor gibidirler.
 5. 5. Meteoroloji Uzmanı

  Bu tipler arkadaş listenizde oldukça hava durumuna bakmanıza gerek kalmaz. Genelde şöyle durumlar paylaşırlar '' Günaydın herkese ve işe giderken şemsiye almayı unutmayınız çünkü yağmur geliyor ''
 6. 6. Duygusal Duygusuz

  Bu tipler genellikle erkek olmakla beraber insanların duygularını sömürmek için yaratılmıştır. Cesaretleriyle ön plana çıkmak isterler ve genelde insanları kandırmaya meyillidirler. Kimsenin paylaşmaya cesaret edemediği şeyleri paylaşmak ve prim yapmak için doğmuşlardır.
 7. 7. DJ

  Facebook'un çakma sanatçılarındandır. Her an ve her zaman video paylaşım sitelerinden şarkılar paylaşırlar. Kapanmak bilmeyen konfeksiyon radyolarına örnektirler.
 8. 8. HBB

  Bu kullanıcı kitlesi ise boşboğazlığı ve her konuya dalmalarıyla bilinir. Her zaman ilgi çekmek ister ve her konuda fikirleri vardır. Polemiklerle yaşayan parazitler gibidirler. Bu tür insanları kelime oyunlarında yenemezsiniz.
 9. 9. Hayalperest

  Bu tip kullanıcılar ise her durum ve yorumun altına iyi dileklerini sunarlar. Sabah kalkarken muhakkak bir '' günaydın'ınız '' vardır. Akşam yatarken ise '' iyi geceler '' demeyi ihmal etmezler. Melankoli onlar için bir yaşam biçimidir.
 10. 10. Narsist

  Bu grubun kullanıcıları aşırı itici ve sinirli olurlar. Soru sorduğunuz zaman cevap vermek yerine bir takım ithamlarda bulunurlar. Moral bozmak için yaratılmışlardır. Sanki her zaman onunla ilgili her şeyi bilmek zorundaymışsınız gibi baskı uygulayabilirler.
Kategoriler :
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 6.561 gösterim
 • Twitter: 58 gösterim

 • Toplam Viral: 6.807 gösterim
 • Toplam Seed: 38.377 gösterim
 • Toplam Direkt: 14.037 gösterim
 • Viral Puan: 1,54