16.551 gösterim
4,39 viral puan

Kötü Adam Rollerini Oynamaya Alışkın Yabancı Ünlüler

İnsan her oynadığı filmde kötü adam rolünü neden kabul eder ki arkadaş ama rollerin hakkını verdiklerini söylemeye de hiç gerek yok.
emreöztekin 17.12.2014 saat 19:22
 1. 1. Christopher Lee

  Unutulmaz Kont Drakula.Orta Dünya evreninde başta iyi sonradan kötü olan Saruman.Yıldız Savaşları serisinde sith lordu olarak Kont Dooku.James Bond da Altın Tabancalı Adam rolü ile akıllarda.
 2. 2. Mark Pellegrino

  Dexter da Ritanın karısına şiddet uygulayan kocası Paul rolüyle kendisini sevmesekte. Supernatural daki Lucifer performansıyla beğenimizi kazanmıştır bizzat şeytanın kendisi olarak. Lost ta ise Jacop rolüyle ne kadar iyi bir adam da olarak gözükse bile kardeşi siyah dumanı siyah duman yapan yine kendisidir.
 3. 3. Ralph Fiennes

  Herkesin bildiği Lord Voldemort rolünü bir kenara bırakırsak Schindler'in Listesinde canlandırdığı Nazi Subayı Amon Göth (gerçek bir karakter) rolü ile ödüller kazandı. In Bruges filminde ise azmettirici ve kesin kuralları olan patron rolü izlenmeye değerdir.
 4. 4. Kevin Spacey

  Komediden drama, suçtan gizeme her türlü filmde her türlü adam rolünü oynayabilen reyizdir Kevin Spacey en bilindik kötü adam rollerine ise Se7en filmindeki psikopat seri katil Jonathan Doe , 21 isimli kumar filminde kötü adamı oynayan profesör , Patrondan Kurtulma Sanatı isimli komedi filmindeyse öldürmekten komplo kurmaktan çekinmeyen patron rolünde , yine bir komedi olan Swimming with Sharks olan filmde kötü patron. Tabi en büyük kötü rolünü oynadığı filmi söylemek büyük spoiler olur.

  Oynadığı en kötü adam rolünü biliyor musunuz ?

 5. 5. Anthony Hopkins

  Hakkını yemeyelim çoğu filmde kötü adam olmasa bile Hannibal serisindeki Dr. Hannibal Lecter rolü ve The Bunker isimli filmdeki Adolf Hitler performansı izlenmeye değerdir. Tabiki Kuzuların Sessizliği nde oynadığı 16 dk lık sahnenin kendisine akademi ödülü getirmiş olması ne kadar başarılı olduğunu gösterir.

Oynadığı en kötü adam rolünü biliyor musunuz ?

Evet tabi ki , şeytanın en büyük hilesi aslında insanları var olmadığına inandırmaktır. 46%
Hayır mağarada yaşıyorum. 54%
historian Hayır mağarada yaşıyorum. cevabını verdi 28.12.2014 03:04
KadirBerk Evet tabi ki , şeytanın en büyük hilesi aslında insanları var olmadığına inandırmaktır. cevabını verdi 24.12.2014 11:17
heyoooxD Hayır mağarada yaşıyorum. cevabını verdi 18.12.2014 01:00
alaric saltzman Evet tabi ki , şeytanın en büyük hilesi aslında insanları var olmadığına inandırmaktır. cevabını verdi 17.12.2014 20:26
297 kişi anonim olarak Evet tabi ki , şeytanın en büyük hilesi aslında insanları var olmadığına inandırmaktır. cevabını verdi
353 kişi anonim olarak Hayır mağarada yaşıyorum. cevabını verdi
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 8 gösterim
 • Twitter: 3 gösterim
 • İnci Sözlük: 2 gösterim
 • Sözlükspot: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 635 gösterim
 • Toplam Seed: 3.770 gösterim
 • Toplam Direkt: 12.146 gösterim
 • Viral Puan: 4,39