17.558 gösterim
3,34 viral puan

İnsanlar Bir Garip: Dünyanın En Acayip 15 Masaj ve Cilt Bakımı Yöntemi

Rahatlamak, daha iyi bir görünüme kavuşmak amacıyla türlü türlü yollara başvurulmakta. Ancak öyle yöntemler var ki, "Yok artık" dedirten türden neredeyse.
CihanCanik 13.11.2014 saat 11:48
 1. 1. Piton Masajı

  Cesareti olanlar için toplam ağırlıkları 250 kiloya varan 4 adet yılan ile beraber bir bambu yatağında masaj yaptırmak mümkün. Yılanların sürünmesinin rahatlatıcı ve sakinleştirici olduğunu söylenmekte. Yılanların her biri saldırı olmaması açısından masaj öncesinde 10'ar tane tavukla besleniyorlar.
 2. 2. Kaktüs Masajı

  Meksikalılar'a göre Hakali kaktüs masajı acısız olmakta ve cildi nemlendirmekte. Kaktüsler tekila ile harmanlanıp cilde uygulanıyor.
 3. 3. Gıdıklama Masajı

  Normal bir insana "Gıdıklanınca rahatlar mısınız?" diye sorsanız olumlu bir cevap vermez. Ancak İspanya'da rahatlatmak için gıdıklama yöntemi kullanılıyor. Tabii bu gıdıklama elleri kullanarak 'bodoslama' bir biçimde değil, yumuşak tüy ve parmak uçları ile nazikçe yapılmakta.
 4. 4. Satır Masajı

  Bunu yaptırmak gerçekten yürek ister. Müşterinin vücuduna keskin satırları dikey olarak (yanı değil yani, bildiğiniz keskin tarafını geçiriyorlar) hafifçe vuruyorlar. Onlara göre bu; kan akışını hızlandırıyor, vücudun depolanmış enerjisini açığa çıkarıyor ve toksinleri vücuttan atıyor.
 5. 5. Fil Masajı

  Belinizde gerginlik mi hissediyorsunuz? Sizin için özel bir masör var: 3 tonluk bir FİL! Tabii ayağıyla üzerinize nazikçe basması için eğitilmiş bir fil bu. Tayland'da fazlasıyla rağbet görmekte.
 6. 6. Gondol Masajı

  Venedik'te ise Gondol üzerinde yapılan masaj, müşterilere rahatlamanın yanında manzara keyfi de sunmakta.
 7. 7. Afrika Sümüklüböceği Masajı

  Yöntem Japonya Rusya ve İngiltere gibi ülkelerde uygulanmakta. Sümüklüböceklerin cildi yenilemeye yardımcı olduğunu söylüyorlar.
 8. 8. Tokat Masajı

  Bunu duyduktan sonra "Kim dayak yemek için para verir ki?" diyebilirsiniz tabii.
 9. 9. Yumurta Masajı

  Bu resimde baba çocuğuna saç tıraşı sonrasında yumurta masajı uyguluyor. Bunun şans getirdiğine inanılmakta.
 10. 10. Alev Masajı

  Alev masajı Çinliler için kış aylarının vazgeçilmezi konumunda. İnsanlar bu yöntemle grip, soğukalgınlığı gibi hastalıklardan korunduklarına inanıyorlar.
 11. 11. Tuz Mağaraları

  Chicago'da sağlık yeraltındaki tuz mağaralarında gizli. Mağaraya oturup arkanıza yaslanın ve negatif enerjinizden kurtulun.
 12. 12. Saman Banyosu

  İtalya'da samanların üzerine yatabileceğiniz bir masaj yeri bulunmakta. Samanlar sayesinde acılarınızdan kurtulduğunuzu söylüyorlar.
 13. 13. Bira Banyosu

  Eminiz çoğu kişi bira içinde yüzmenin hayalini kuruyordur. İşte Çek Cumhuriyeti'nde bu hayaliniz gerçek olabilir. Bu banyo gözeneklerin açılmasına yardımcı oluyor.
 14. 14. 24 Karat Altınla Cilt Bakımı

  Bu sayede kırışıklıklarınız gidiyor, daha genç görünüyorsunuz.
 15. 15. Sperm İle Cilt Bakımı

  Kulağa pek hoş gelmediğinin farkındayız. Ancak spermin antioksidan etkisi kanıtlanmış durumda ve bu bakım ciddi manada rağbet görmekte.
Kategoriler :

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 112 gösterim
 • Twitter: 4 gösterim

 • Toplam Viral: 769 gösterim
 • Toplam Seed: 5.253 gösterim
 • Toplam Direkt: 11.536 gösterim
 • Viral Puan: 3,34