Şuku
45.713 gösterim
2,46 viral puan

Çok Sıradan İşleri Bile En "Cool" Şekilde Yapabilen 12 Yetenekli İnsan

günlük hayattaki basit şeylere bile artistik bir özellik katmışlar. İnsan izlerken "Vay be, ne kadar havalı." demekten kendisini alamıyor. İşte, görüp görebileceğiniz en cool insanlar.
jakumetsu 04.11.2014 saat 11:56
 1. 1. Bisikletini Çok Profesyonelce Park Eden Bu Küçük Hanım  Bu küçük kız şimdiden böyle şekiller yapabiliyorsa ileride arabası ya da motorsikletiyle neler yapacak, tahmin etmek güç değil.
 2. 2. Şapka Giymenin En Cool Yolu  Gereksiz bir artiztlik gibi görünüyor. Ancak, izlemesi yine de zevk veriyor. İtiraf edelim. Hepimiz eğer yapabilseydik denerdik bunu.
 3. 3. Hunger Games Filminden Fırlamış Bu Bayan  Jennifer Lawrence'in çok rahat bir şekilde dublörlüğünü yapabilir. Okları seri halde atabiliyor, ancak yine de gittikleri yerleri de görseydik daha iyi olurdu.
 4. 4. Alışveriş Dediğin Böyle Yapılır  Saatlerce reyon reyon dolaşıp almayacağımız şeyleri uzun süre incelemeye hiç gerek yok. Ne lazımsa onları alıp çıkmak en iyisi. Hem zamandan da büyük tasarruf.
 5. 5. Kahvaltı Etme Sanatının En Cool Örneği  Herkes tabağa biraz mısır gevreği koyup masasında yiyebilir. Ancak, böyle yemek her yiğidin harcı değildir. Tabii, bu şekilde yiyince eline bir şey geçmiyor, orası ayrı. Yine de büyük bir yetenek istiyor bunu yapabilmek.
 6. 6. Çalıları Budamak Hiç Bu Kada Cool Olmamıştı  Bir anda birden fazla çalıyı budayıp şekillendirmenin yolunu bulmuş bu amcamız da. Saatlerce sürebilecek bir işi tek seferde halledebiliyor.
 7. 7. Ekmekleri Çok Cool Bir Şekilde Kızartıyor  Büyük dikkat ve yetenek isteyen bir Bu arkadaşımız el ve göz haki,miyetini çok iyi sağlamış. Yalnız, büyük ihtimalle bu hareketi videoya çekerken birçok başarısız deneme olmuştur.
 8. 8. Yapılabilecek En Cool Şekilde Şerit Değiştiren Bu Şoför  Gençler bunu sakın yollarda denememeli. Hareket her ne kadar aksiyon filmlerindekilere benzer biçimde olsa da tehlikeli olduğu da apaçık ortada.
 9. 9. Bu Genç Adamın Merdivenlerden İnme Şekli İbretlik  merdivenlerden inme korkusu olan bu genç yetenek kendisini en kolay şekilde aşağı kata indirecek bir yol geliştirmiş. Bu çocuktan ileride bir Einstein olur. Demedi demeyin.
 10. 10. Kibrit Yakmak İçin Zor Ama Cool Bir Yöntem

 11. 11. Merdivenlerden Kaykayla Çıkmak... Aşırı Cool  Bazı insanlar daha düz yolda zor yürürken bu genç arkadaş merdivenleri kaykayıyla çıkıyor. Üstelik gayet estetik hareketler yaparak. "Ne var, ben de yaparım"cılar deneyip oralarını buralarını incitmesin sakın.
 12. 12. Sınavda Kopya Çekmenin Aşırı Derece Cool Bir Yöntemi  Öğrenci milletinin kopya çekmesini engelleyebilecek bir hoca daha atanabilmiş değil dünya tarihinde. Bu tarz ninjavari yöntemler de olduktan sonra atanması da mümkün değil.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 12.069 gösterim
 • Twitter: 122 gösterim

 • Toplam Viral: 12.519 gösterim
 • Toplam Seed: 18.620 gösterim
 • Toplam Direkt: 14.574 gösterim
 • Viral Puan: 2,46

İlgili Haberler