19.748 gösterim
3,05 viral puan

Öğrenci Evlerinin En Büyük Kabusu: Dağ Gibi Yığılmış Bulaşıklardan 12 Kare

Öğrenci evlerinde bulaşık büyük bir problemdir. Özellikle 3-4 kişi kalınıyorsa. Aslında ev arkadaşları arasında bir sıra belirlenir. Ancak, çok kısa bir süre sonra bı sıra unutulur gider.
jakumetsu 02.10.2014 saat 17:24
 1. 1. Toros Dağları Gibi Sıra Sıra Yığılmış Bulaşıklar

  Genç arkadaşlar resmen mutfağı kaderine terk etmişler. Büyük ihtimalle çöp kovası yerine mutfağı kullanıyorlar. Everest'e tırmanan Nasuh Mahruki bile bu mutfakta aciz kalır.
 2. 2. Sen daha çok düşünürsün kara kara genç kardeş

  Büyük ihtimalle bulaşık sırası bu arkadaşta. Ancak, üşengeçlik de hat safhada tabii. Mutfakta belli bir süre geçirip sırasını savmayı planlıyor olabilir.
 3. 3. Sanki sürrealist bir sanat çalışması

  Mutfak eşyalarının dizilişi, leke ve kirlerin düzeni bir modern sanat erbabının elinden çıkmış gibi duruyor. en arkada duran kettle jayat karşısında dik ve sağlam durmayı temsil ediyor. (Mesela yani)
 4. 4. Mutfak yakında bağımsızlığını ilan etmek üzere

  Tıpkı ABD'nin Alaska'sı gibi. Büyük ihtimalle evin diğer odaları kız arkadaş gelme ihtimaline karşı düzenli. Ancak, mutfak aynı düzenden nasibini alamamış.
 5. 5. Bulaşık yıkanmadığı deterjanın doluluğundan belli

  O bulaşıklara o deterjanın çoktan bitmesi gerekirdi. Resim çekerken dalga geçer gibi bir de deterjanı koymuşlar. Ki, geri planda iki deterjan daha var. Onlar da büyük ihtimalle dolu.
 6. 6. Mutfağın nükleer sızıntı ihtimaline karşı karantinaya alınması lazım

  Bu mutfakta aklınıza bile gelmeyecek şeyler gerçekleşebilir. O yığının altında bu dünyaya ait olmayan organizmalar yaşıyor olabilir. Ya da bu dünyaya ait olup da mutasyona uğrayanlar.
 7. 7. Yılanın başını küçükken ezmek lazım

  Mutfağın şu anki hali kurtarılabilir nitelikte. Ancak, bir iki gün daha böyle devam ederse tıpkı diğer mutfaklar gibi burası için de çok geç olabilir.
 8. 8. Bulaşıklar kendi kendilerine yıkanması için su altına bırakılmışlar

  Bu arkadaşlar bulaşıklara balık vermeyip balıktutmayı öğretmeye kalkışmışlar. Musluk altına koyup su her açıldığında temizneip paklanmalarını istiyorlar.
 9. 9. O tost makinesinden bir daha hayır gelmez

  Tost makinesinde yumurta yapmak gibi dahice bir fikir bulmuş. Ancak, o makineyi yıkayıp gerçek amacıyla kullanımına geri döndürmek için hiçbir girişimde bulunmayacak.
 10. 10. Mutfak yanmış, ancak evdekilerin haberi yok

  Ocağa ya da üstündeki eşyalara en ufak bir dokunuşta hepsi kül olacaklar büyük ihtimalle.
 11. 11. Yeni türler için geliştirilmiş bir habitat

  bu ocağın başka bir açıklaması yok. Orası artık kurtarılamaz ve kim bilir hangi türden canlılar için yaşam alanı olmuştur. Temizlemeye kalksan Greenpeace oradaki hayatı korumak için kendisini ocağın önüne zincirler.
 12. 12. Korku filmleri için bulunmaz bir ortam

  Mutfağın hali korkunç Bizim cinli öcülü filmler için gerçekten çok uygun mekanlar. Zaten görüntüye hakim olan is de ortama kasvetli ve moral bozucu bir hava katmış.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 18 gösterim
 • Twitter: 20 gösterim

 • Toplam Viral: 322 gösterim
 • Toplam Seed: 6.485 gösterim
 • Toplam Direkt: 12.941 gösterim
 • Viral Puan: 3,05