Hmm
157.851 gösterim
13,47 viral puan
Türk Malı

Türk Dizi ve Filmlerinde Gelmiş Geçmiş En Kötü 13 Patron Karakteri

Kimileri işlerini iyi yapmadıklarından dolayı kötüydü. Kimisi ise saf kötülükten meydana gelmiş gibiydi. İşte, beyaz perde ve ekranlarda gördüğümüz en kötü patronlar.
FinansBankası 09.09.2014 saat 17:46
 1. 1. Müteahhit Yunus

  Ufak hesapların adamıydı. yaptığı inşaatlarda malzemeden çalardı. Kazanacağı para dışında hiçbir şey umrunda değildi. Oğlu bile.
 2. 2. Bizim aile filmindeki Saim Bey

  Yaşar usta'nın filmin sonunda sinmema tarihimizin en ünlü konuşmalarından birini yaptığı kötü bir patron. Filmde o zavallı aileye yapmadığı kalmamıştı. ancak, filmin sonunda Yaşar Usta sayesinde doğru yolu bulmuştu
 3. 3. Hilmi Önal

  Aşk-ı Memnu dizisinin Ziyagil ailesine takıntılı patronu. Adnan Bey'i bitirmek için türlü türlü planlar yapıyordu. Bu da şirketin batmasına sebep oldu.
 4. 4. Hababam Sınıfı'ndaki Müdür

  Çok paragöz bir patrondu. Devamlı "Battık Mahmut Hoca battık." diyerek telaş içinde konuşurdu. Aidatını yatırmayan öğrenciyi hemen kapı dışarı ederdi.
 5. 5. Fısfıs İsmail

  Kişilik olarak kötü olmasa da bir patron olarak gerçekten başarısızdı. İşi gücü kadınlardı. Tam bir şehvet düşkünüydü. Babası da zaten bu yüzden şirketi İsmail'e bırakıp emekli olamıyordu.
 6. 6. Aile Şerefi filminde Oktay'ın Babası

  Ne yaptığını bilmiyoruz, ancak gayet zengin bir adamdı. Oğlunu çok sevip şımartmıştı ve istediği her şeyi yapıyordu. Her olayı parasıyla çözmeye çalışıyor, oğlunu her türlü beladan kurtarmaya çalışıyordu.
 7. 7. Ebru Sinaner

  Kuzey Güney dizisinde Güney'in kaynanasıydı. Eşi öldükten sonra şirketin yönetimi ona kaldı. Her ne kadar her şeyi çocukları için yapıyormuş gibi dursa da tam bir hırs küpüydü.
 8. 8. Banker Mahmut

  Zavallıların üstünden geçinen, çıkarı için her türlü kötülüğü yapabilecek bir adamdı. Kendisini arkadaş olarak gören insanlara bile acımazdı.
 9. 9. Reşat Yaşaran

  Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin kötü patronu. Şirketinin adına leke gelmesin diye yapmadığı ahlaksızlık kalmamıştı. Ancak, bu konuda çok da başarılı olamadı.
 10. 10. Büyük Hilmi

  Kardeş Payı dizisindeki para babası. İşçisi istifa etmesin ister. İstifa edeceğini anladığı anda kovmaya bakar. Kürkle gezmek de en büyük hobisidir.
 11. 11. Kırk Haramiler'in Patronu

  Hem insanlık açısından hem de patronluk açısından çok kötüydü. Çalışanlarının ilk hatalarında kellesini uçurma eğilimindeydi.
 12. 12. Savaş Ataman

  Bugünün saraylısı dizisinin genç patronu. Gözünü hırs ve intikam bürümüş bir adam kendisi. Bunlarla uğraşacağına şirketine bakması lazım.
 13. 13. Kenan Birkan

  Ezel dizisindeki kötü adam. Zengindi, varlıklıydı, karizmatikti; ancak insani açıdan aynı şeyleri söylemek pek de mümkün değildi.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 42.085 gösterim
 • Twitter: 29.326 gösterim
 • Uludağ Sözlük: 1 gösterim
 • İnci Sözlük: 14.594 gösterim
 • Sözlükspot: 14.635 gösterim
 • Hocam.com: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 75.379 gösterim
 • Toplam Seed: 11.719 gösterim
 • Toplam Direkt: 70.753 gösterim
 • Viral Puan: 13,47