11.277 gösterim
9,60 viral puan

Güzel Bir Sonbahar Düğünü Yapmak İçin Gayet Mantıklı 11 Sebep

Hazan, güz, sonbahar. Başka hiçbir mevsimin bu kadar adı yok. İnsanlar sonbaharı sevip önemsemişler ki, farklı farklı isimlerle adlandırmışlar. Zaten, sonbahar sevilmeyecek bir mevsim değil. Dünyanın en güzel halini aldığı mevsim. Mevsimlerin en aşk dolu olanı. Tabii, bu mevsimde evlenmek de bir ayrıcalık.
jakumetsu 22.08.2014 saat 17:51
 1. 1. Çünkü Dünya En Güzel Şeklini Sonbaharda Alır  Sarının tüm tonları, tabiatın ve gökyüzünün rengi sonbaharda daha da bir güzelleşir.
 2. 2. Çünkü, Sonbahar Aşkın Mevsimidir  Her ne kadar melankoliyle anılsa da sonbaharın negatif düşüncelerle ilgisi yoktur. Filmi bile var, Kasımda aşk Başkadır diye.
 3. 3. Çünkü, Sonbaharda Davetli Sıkıntısı Çekmezsiniz  İnsanlar yaz tatillerinden dönüp işlerinin başına koyulmuşlar, rutin hayatlarına devam etmektedirler. Bunun için, davetliler gelecek mi gelmeyecek mi sıkıntısı .çekmezsiniz. Bahaneleri yoktur.
 4. 4. Çünkü, Sonbahar En Romantik Mevsimdir

  Yazın alaycılığı bitmiş, kışın soğukluğuna da daha uzun bir süre vardır. Romantizm duygusu sonbaharda daha da depreşir.
 5. 5. Çünkü, Açık Hava Çekimleri Sonbaharda Daha da Güzeldir

  Tabiat sizin için doğal bir stüdyo olmuştur artık.
 6. 6. Çünkü, Sonbahar Havaları Düğünler İçin Daha Uygundur  İnsanlar sıcaktan bunalmaz veya soğuktan tir tir titremezler. Açık mekanda bile düğününüzü yapabilirsiniz.
 7. 7. Çünkü, Sonbaharda Düğününüz İçin Dekora İhtiyacınız Yoktur

  doğa en güzel dekoru sizin için çoktan hazırlamıştır zaten.
 8. 8. Çünkü, Sonbahar Düğünleri Daha Eğlenceli Geçer  Sonbahar en eğlenceli mevsimlerden biridir. Hele de evlilik gibi güzel olaylar sizin ve dostlarınızın neşesine neşe katar.
 9. 9. Çünkü, Sonbahar Sürprizlerle Doludur

  Sonbaharın sizin için küçük ve tatlı sürprizleri vardır. Belki, güzel bir rüzgar belki de hafif ve serinletici bir yağmur. Merak etmeyin, birkaç dam la yağmurla hiçbir şey mahvolmaz.
 10. 10. Çünkü, Sonbaharda İkram Konusunda Hiçbir Sıkıntınız Olmaz  En güzel sebze ve meyveler sonbaharda olgunlaşır. En iyi ve lezzetli yemekler sonbaharda yapılır.
 11. 11. Çünkü, Sonbahar Sevdiğiniz İnsanla Vakit Geçirmek İçin En İdeal Mevsimdir  Romantiz mevsimi sonbaharda hava ne soğuk ne de sıcaktır. İster evinizde sıcak kahvelerinizi yudumlayıp filminizi izlersiniz, isterseniz de dışarıda romantik bir yemek yersiniz. Seçim sizin.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 37 gösterim
 • Twitter: 94 gösterim

 • Toplam Viral: 783 gösterim
 • Toplam Seed: 1.175 gösterim
 • Toplam Direkt: 9.319 gösterim
 • Viral Puan: 9,60