290 gösterim
18,13 viral puan

Kadınlara Girişimcilik Yolunda Destek

YeşimYılmaz 24.02.2021 saat 10:49
 1. ·Kadının gücünü hafife almamalıyız.

  İş hayatında erkek popülasyonu kadınlara göre daha çok uzun zamandan beri . Bunu sebeplerini sıralasak bütün sayfayı ele geçirebilir. Dünyada kadınlara birçok görev verilmiş ama çalışma hayatı modern çağlarda başlayabilmiş kadınlar için. Çocuk bakımı, ev bakımı kadının üstüne kalmış bitmek bilmeyen bir görevmiş gibi yansıtıldı hep yıllarca bize. Ama bunu yargıyı yıkabilecek güçlü kadınlar yetişti günümüze kadar her sektörde. Bazıları kendi fikirlerinin ekmeğini çok iyi bir güç duruşuyla çok güzel kazandı ama bazıları için bu gücün ortaya çıkabilmesi için bir destek bir yoldaş gerekli.
 2. ·Kadının gücünü ortaya çıkarabilmek için her alanda destek olmalıyız.

  Haberlerde bu sefer kadınlar için her gün gördüğümüz artık alıştığımız o üzücü haberler yerine çok güzel bir birliği vardı. Çalışma hayatındaki kadın çalışan sayısını arttırmak ve kadın girişimcilerin desteklenmesini teşvik etmek amacıyla kurulan KAGİDER ve bünyesinde kadın girişimcileri her zaman destekleyen Trendyol bir birliği başlatmış.
 3. ·Kadın kadının daima dostudur.

  Bu birliği “Gelecek Kadınların” etiketi altında moda alanında öncü Zeynep Tosun, Başak Dizer ve sosyal medya fenomenlerinden olan Rachel Araz gibi isimlerin birlikte tasarladıkları koleksiyondan elde edilen gelirle Türkiye’nin her bölgesinde binlerce kadının girişimcilik yolunda onlara destek onlara yoldaş olacaklar...
 4. ·"Gelecek Kadınların"

  Bu birliğiyle birlikte ülkemize belki de keşfedilmeyi bekleyen imkânı olmayan kadınların elinden tutacaklar. Kadınların çalışma hayatına girmesi ve girişimci olması için kadınlara eğitim vermek kadar daha ümit verici ne olabilir ki? Gelecek kadınların çünkü kadın insandır, insana sebep olandır. Kadınlara bu denli destekçi olan platform ve sivil toplum kuruluşlarının birliği ülkemizin ve kadınların geleceği açısından çok değerli.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 1 gösterim
 • Toplam Seed: 16 gösterim
 • Toplam Direkt: 273 gösterim
 • Viral Puan: 18,13