729 gösterim
19,70 viral puan

Yeniden #BuluşmaVakti!

Türk Hava Yolları herkesin beklediği bu müjdeli haberi bir reklam kampanyasıyla duyurdu.
MerakliYazar 02.07.2020 saat 17:57
 1. 1.

  Yeniden #BuluşmaVakti

  Dünyayı etkisi altında bırakan COVID-19 virüsü yüzünden herkes evlerinden kaldı. Virüsün başka insanlara bulaşma riskini azaltmak için en etkili yol, insan hayatının durması oldu. Bu süreç zarfında tüm hayat durdu ve insanların planladıkları hiçbir şey gerçekleşmedi. Yaklaşık 6 aylık bir mücadeleden sonra, ülkeler yavaş yavaş normal hayatlarına dönmeye başladı. Mayıs sonu, Haziran başı gibi ülkeler normalleşme adımlarını tek tek açıkladı ve normal hayata dönüş planları yapıldı. Mevisimin yaz olmasıyla birlikte herkesin akıllarında tek bir soru belirdi. ‘Peki şimdi tatil yapabilecek miyiz?’

  Açıklanan normale dönme adımlarıyla beraber, insanların seyehat etmesini engelleyen tüm tedbirler kaldırılmış durumda. Artık insanlar yurt içi ve ilerleyen zamanlarda da yurt dışı uçuşlarını gerçekleştirebilecek.

  Türk Hava Yolları herkesin beklediği bu müjdeli haberi bir reklam kampanyasıyla duyurdu. Şimdi herkes için özledikleri ailesiyle, arkadaşlarıyla ve yakınlarıyla buluşmanın, valiz hazırlayıp tatile gitmenin tam vakti! COVID-19 virüsü ile verilen mücadele sonrasında, herkes özledikleri kişilerle buluşmaya can atıyordu. Türk Hava Yolları’nın birçok bölgeye uçuşlarını açması sayesinde, şimdi, yeniden #BuluşmaVakti!
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 3 gösterim
 • Toplam Seed: 37 gösterim
 • Toplam Direkt: 689 gösterim
 • Viral Puan: 19,70