177.970 gösterim
3,39 viral puan

Tarihteki En Tuhaf 23 Ölüm

Dehşet içindeyim...
Merve TunaAltunbag 12.09.2015 saat 17:35
 1. 1. Hediye Paketleri

  Sevenleri tarafından kendisine yollanan onlarca hediye paketinin altında kalarak can veren Draco aynı zamanda Atina meclis üyesiydi.
 2. 2. Gülmekten Öldü

  İngiliz bir adam eşiyle televizyonda sevdikleri bir komedi programını izlerken yarım saat süren bir gülmeyle birlikte kalp krizinden öldü. Eşi ise cenazeden sonra program yapımcılarına eşini son dakikaya kadar mutlu edip güldürdükleri için teşekkür etti.
 3. 3. Fil Deyip Geçmeyin

  Fil bakıcısı Alman adam, filin rutin temizliğini yaparken dışkısının altında kalıp hayatını kaybetti.
 4. 4. Çelebi Vakası

  Eyfel kulesine çıkan Franz Reichelt, mantosunu paraşüt gibi yapıp uçmaya çalıştı fakat yere çakılıp öldü.
 5. 5. Film Seti

  Oyuncu olan Gareth Jones canlandırdığı karakterin kalp krizi geçirdiği sahneyi canlandırırken fazla kendini kaptırıp gerçekten kalp krizi geçirip ölmüş.
 6. 6. Ofis Camı

  Ofis Camının kırılmaz olduğuna fazlaca inanan ve kanıtlamak isteyen Garry Goy tüm gücüyle cama yüklenip 10. kattan aşağı düşüp öldü.
 7. 7. Seks Oyunu

  BBC nin sunucularından Kristian Digby den uzun süre haber alamayan arkadaşı evine gidip, kafasında plastik çöp poşetiyle ölü bir şekilde bulmuştur. Seks oyunu yüzünden öldüğü açıklanmıştır.
 8. 8. Mezar Taşı

  Babasının mezarını ziyaret etmeye giden Marcus Garvey başka bir mezar taşında kendi adını görüp oracıkta kalp krizi geçirip öldü.
 9. 9. Uzun Sakal Başa Bela

  Dillere destan uzun sakalı Avusturyalı Hans Steininger in ölümüne sebep oldu. Sakalını toplamayı unutan adam, kasabalarında çıkan dev yangın sonucunda sakalının alev aldığını görünce heyecandan dengesini kaybetti önce düşüp burnunu kıran adam daha sonra hayata gözlerini yumdu.
 10. 10. Canan Karatay Haklı

  Adolf Frederick yemek yemeyi aşırı severdi. Bir gün oturduğu sofrada aşık olacak derece sevdiği tatlıdan 14 tane üst üste yiyip öldü.
 11. 11. Bobby Leach

  Ölümden zerre korkmayan adam, Niagara şelalesinden bir fıçının içinde geçen 2. kişidir. Bu cesaretine karşın yürürken portakal kabuğuna basıp düşmüş ayağını kırmıştır. Önce ayağı kesilmiş daha sonra da ölmüştür.
 12. 12. Galibiyet Sevinci

  Sigurd Eysteinsson bir savaşta düşman ordudan bir adamın öldüğünü görüp, adamın kesik başını alıp havaya kaldırmış ve kesik baştaki dişin batması sonucu enfeksiyon kapıp ölmüştür.
 13. 13. Şişe Kapağı

  Amerikalı ve oyun yazarı olan Tennessee Williams ölü bulunduğunda otel odasında şişe kapağıyla boğulmuş haldeydi.
 14. 14. Ayaka Başparmak

  Meşhuuur Jack Daniel bir sabah yerine gelip şifreyi unuttuğundan kasasını açamamış daha sonra sinirle kasaya tekme atmış böylece ayak başparmağını kanatmıştır. Kanayan yaradan kaptığı enfeksiyon sonucu ölmüştür.
 15. 15. Çorba

  Vitor Maciel vücuduna enjekte edilen çorba yüzünden öldü.
 16. 16. Şal Sevdası

  Modern dansın kurucusu Isadora Duncan, 50 yaşında sevgilisinin üstü açık arabasıyla yolda giderken şalının araba tekerleğine dolanması ve boynunun kırılması sonucu ölmüştür
 17. 17. Cenaze Faciası

  Öldüğü teşhisiyle morga yatırılan daha sonra cenaze töreni düzenlenen Fagilyu Mukhametzyanov, törende uyanıp tabutta olduğunu görünce kalp krizi geçirip öldü.
 18. 18. Kaktüs

  David Grundman kaktüs reklamı için bitkiye tabancayla atış yaparken kaktüsten fırlayan sivri parça sonucu öldü.
 19. 19. Robot Cinayeti

  Bir ton civarı fabrika robotunun üzerine düşmesi sonucu ölen Robert Williams'ın ölümü ilk robot cinayeti olarak tarihe yazıldı.
 20. 20. Kara Kartal

  Talihsiz adam havada uçan kartalın kafasına tuttuğu kaplumbağayı düşürmesi sonucu ölmüştür.
 21. 21. Oscar Otero Aguilar

  Kafasına silahı dayayıp selfie çekmeyi çalışan genç arkadaşımız, eli tetiğe kayıp kendini vurmuş ve ölmüştür.
 22. 22. Çöp Ev

  Evinde çöp eve çevirip yürüyecek yer bırakmayan Homer Collyer evinin kapısını bulamaması sonucu açlıktan ölmüştür.
 23. 23. Sözünün Eri

  Bir mağazada hırsızlık yaparken yakalanan kadın onu tutuklayan polislere onu bırakmazlarsa ölene kadar nefesini tutacağını söyledi. Polisler pek ciddiye almasalarda o sözünü tuttu ve öldü.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 83.278 gösterim
 • Twitter: 155 gösterim

 • Toplam Viral: 83.772 gösterim
 • Toplam Seed: 52.446 gösterim
 • Toplam Direkt: 41.752 gösterim
 • Viral Puan: 3,39