3.018 gösterim
60,36 viral puan

Engellilere destek İşler ve Özüşen’den geldi!

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Birlik Ortopedik Engelliler Derneği tarafından liftli bir araç satın alınmasına ait kampanyaya bir destekte Eyüp İşler ile Akif Özüşen’den geldi.!
ihabotihabot 16.11.2014 saat 18:06
 1. Ayvalık Belediyesi’ne ait İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve 8 Aralık’ta sona erecek asansörlü aracın alımına ait kampanya için verilen konserin ilk bölümünde sahne alan Eyüp İşler, birbirinden güzel şarkıları seslendirerek müzikseverlere unutmayacakları bir gece yaşattı. Konser öncesinde yaptığı konuşmada Türkiye’de yaşayan herkesin aslında birer engelli adayı olduğunu vurgulayan İşler, “Bu yüzden de bir gün hepimize lazım olabilecek bu liftli aracı mutlaka Ayvalık’a el birliğiyle kazandırmamız gerekiyor” dedi.
  Konserin ikinci bölümünde sahne alan TRT Ankara Radyosu’nun unutulmaz ses sanatçısı Akif Özüşen, vokalist arkadaşlarıyla dinleyenlerin adeta kulaklarının pasını silen müthiş bir konser verdi. Birbirinden güzel eserlere güzel sesiyle hayat veren dev sanatçı Özüşen, engellilere verilen her desteğin insanlık adına çok büyük kazanımları beraberinde getireceğine inandığını vurguladı.

  Konser sonunda, katılımcıların, 5 lira karşılığında hem ulvi bir destek, hem de unutamayacakları müzik dolu gece yaşadıklarını söylemeleri ise dikkatlerden kaçmadı.

  BALIKESİR

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 10 gösterim
 • Toplam Seed: 50 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.958 gösterim
 • Viral Puan: 60,36