112 gösterim
14,00 viral puan

Birevim ve Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, depremzede öğrencilere moral için bir araya geldi

Osmaniye’deki depremzede öğrencilere moral vermek ve onları spor faaliyetlerine özendirmek amacıyla düzenlenen etkinlikte öğrenciler Aziz Akkaya ve Şuğranur Sönmez ile birlikte fotoğraf çektirip, basketbol oynadı.
berringoktenn 08.02.2024 saat 15:02
  1. 0.

    Birevim ailesi olarak depremin yıl dönümünde depremzede çocuklara moral olması için böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyleyen Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kazım Alpay,

    "Daha önce Gençlik Ve Spor Bakanlığımız ve Masa Tenisi Federasyonu işbirliği ile 20 ilde masa tenisi ekipmanları dağıtmış, çocuklarımıza destek olmuştuk. Ayrıca birçok ilde bilişim sınıfları ve kütüphaneler kurduk. Depremin yıl dönümünde de Osmaniye’de olmak istedik. Buradaki depremzede çocuklarımızla bir araya gelmek, onlara basketbol topu hediye etmek, basketbol ile tanışmalarını sağlamak ve farkındalık oluşturmak istedik. Bundan sonraki süreçte yapılacak benzer program ve etkinliklerin daha iyi ve daha güçlü bir şekilde yapılabilmesine de önayak olmuş oluruz diye düşündük. Bu vesileyle özellikle Osmaniye Valimiz Erdinç Yılmaz’a teşekkür etmek istiyorum. Onun destekleriyle bugün burada bu güzel etkinliği gerçekleştirdik. Ayrıca her koşulda bizlere destek veren ve kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizin altını doldurmamızı sağlayan Birevim Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Çiftçi’ye de teşekkürlerimizi arz ediyoruz. ‘Bir Gelecek’ projemiz çerçevesinde bundan sonra farklı illerde farklı konseptler de gençlerimizi spor faaliyetleriyle tanıştırmaya özellikle dezavantajlı bölgelerde destekleyici programlar yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 3 gösterim
  • Toplam Seed: 8 gösterim
  • Toplam Direkt: 101 gösterim
  • Viral Puan: 14,00