135 gösterim
67,50 viral puan

Birevim'den yeni kampanya!

Tasarruf finansman sektörünün lokomotif markaları arasında yer alan Birevim, başlattığı yeni kampanyasını yeni reklam filmiyle duyurdu.
nursultansaydan 20.10.2021 saat 11:32
  1. Tasarruf finansman sektörünün lokomotif markaları arasında yer alan Birevim, başlattığı yeni kampanyasını yeni reklam filmiyle duyurdu. Tasarruf finansman sektörünün lokomotif markaları arasında yer alan Birevim, yeni kampanyasını yeni reklam filmiyle duyurdu. Reklam filminde “Sizin gelecek için araç ya da konut planınız varsa bizim de size uygun tasarruf planımız var” diyen Birevim, konut araç ve yeri sahibi olmak isteyenlere “birlikte mümkün” mottosuyla kişiye özel tasarruf planı oluşturuyor.
  2. Yeni reklam filmlerinde Türk sinemasının unutulmaz filmleri arasında yer alan ve Cahit Berkay’ın bestelediği Çiçek Abbas’ın müziğini Hey Douglas aranjmanıyla izleyicilerle bir araya getiren Birevim, tasarruflarıyla hayallerindeki konut ve araç sahip olmak isteyen vatandaşlara çalışma bedelinde hoş geldin fırsatıyla sesleniyor.Birevim'in yeni reklam filminde tasarruf anlayışının yeni bir bakış açısıyla geleceğe taşındığı, araç ve konut sahibi olmak isteyen iki çifte yer veriliyor. Birevim'in yeni kampanyasının anlatıldığı reklam filminde hayallerine kavuşmak isteyen çiftlere Birevim’in çalışma bedelinde sunduğu hoş geldin fırsatı ve kişiye özel hazırladığı tasarruf planlarına yer veriliyor.
  3. İzlemek isterseniz;
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 1 gösterim
  • Toplam Seed: 2 gösterim
  • Toplam Direkt: 132 gösterim
  • Viral Puan: 67,50