581 gösterim
38,73 viral puan

Dinamik Koleksiyon 'Always Young'

MerakliYazar 09.07.2021 saat 13:00
 1. ·

  Trendyolmilla ve Trendyolman’in kendini her zaman genç hissedenlere özel koleksiyonu ‘Always Young’ modaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Dinamik, renkli ve rahat giyinmeyi sevenlerin beğenisine sunulan koleksiyonda denimler, batik desenler, sezonun en trend renkleriyle öne çıkıyor. Koleksiyon çekiminde yer alan Burak Yörük, Dila Tarkan Hande Taşer, Meriç Küçük, Mina Ceran, Miro Gerede, Rafael Çetin ve Rachel Araz üstlerindeki kıyafetler ile havuza atlayarak eğlenceli sahnelere imza attı.
 2. ·

  Trendyolmilla ve Trendyolman’in modayı renkli sevenlere özel koleksiyonu ‘Always Young’, genç ve dinamik giyinmeyi seven modaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Enerjik ve rahatına düşkün herkesin dikkatini çeken bu özel koleksiyonda gökyüzünün mavisi ile buluşan denimler, her zaman dinamik tutan rahat modeller, yeşilin, sarının, beyazın ve pembenin kullanıldığı doğal kumaşlar öne çıkıyor. Doğanın renkleri ile harmanlanan koleksiyonda yer alan yaz beyazları, batik desenler, sezonun en enerjik lila ve sarı tonları pembenin coşkusuyla harmanlanıyor. Bikiniler, canlı renkte floral elbiseler dökümlü gömlekler triko elbiseler ve asi denimlerle hem enerjik hem  de modern görünerek  rengarenk bir yaz moda severleri bekliyor.
 3. ·

  Hasan Karaarslan ve Sinan Güven'in gerçekleştirdiği koleksiyon çekimlerinde Oğuz Erel’in stil dokunuşlarıyla giydikleri renkli parçalar ile öne çıkan Burak Yörük, Dila Tarkan Hande Taşer, Meriç Küçük, Mina Ceran, Miro Gerede, Rafael Çetin ve Rachel Araz, seçtikleri parçalar ve genç tarzları ile cool bir görüntü oluşturdu. Koleksiyon çekimlerinde üstlerindeki kıyafetler ile havuza atlayarak eğlenceli ve sıcak sahneler ortaya çıkartan isimler arkadaşlığın dinamizmini yaşadıkları enerjik dakikalar ile yansıttı.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 3 gösterim
 • Toplam Seed: 15 gösterim
 • Toplam Direkt: 563 gösterim
 • Viral Puan: 38,73