388 gösterim
21,56 viral puan

Tam Kapanma Sonrası Tatil Önerileri

nursultansaydan 18.05.2021 saat 12:11
 1. Doğu Anadolu

  Doğu Anadolu Bölgesi, özellikle tarihi yerleri ve mutfağı ile ön plana çıkan bir bölgedir. Kültür turları kapsamında ülkemizde gidilebilecek birçok yer barındırmaktadır. Dolayısıyla her yıl on binlerce kişi Doğu Anadolu kültür turları ile bölgeye akın edip yeni yerler keşfetmektedir.
 2. Ayvalık

  Her yaz tatili planında Ayvalık listede olmazsa olmaz tatil yeridir. Özellikle yazlıkçılar Ayvalığa gitmeden yazı yaşamış olmazlar. Edremit körfezinin güney kıyısında yer alan ve eşsiz güzellikteki adalarıyla göz kamaştıran Ayvalık, yerli yabancı turistler yanında ünlü isimlerin en çok tercih ettiği yerlerden biri.
 3. Karadeniz Yaylaları

  Karadeniz yaylalarda gezdiğiniz doğa ile iç içe olduğunuz ve deniz turizminide içinde barındıran harika bir yerdir. İsterseniz Sümela Manastırı gibi tarihi yerleri gezi isterseniz Uzun Göl gibi doğla güzelliklerinin tadını çıkarın size geniş bir tatil yelpazesi sunuyor. Tatilinizi mayıs ayından planlayın daha avantajlı bir tatil yapın Türk Hava Yolları pandemi döneminde alınan biletlere esnek seyahat hakkı tanıyarak destinasyon ve tarihlerde değişim yapma hakkı tanıyor.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 18 gösterim
 • Toplam Direkt: 368 gösterim
 • Viral Puan: 21,56