1.171 gösterim
22,09 viral puan

Trendyol Star Ödülleri’nin Mart Ayı Sahipleri Belli Oldu

Trendyol’dan Kocaelili/İzmirli/Bursalı satıcıya ödül
YeşimYılmaz 07.04.2021 saat 12:13
 1. ·

 2. ·

  Satıcılarına ve müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini sunmak için çalışan Trendyol, platformundaki satıcıları ödüllendirmeye devam ediyor. Her ay düzenlenen Trendyol Star Ödülleri’nde Mart ayının

  -'En iyi Kampanya Yönetimi' ödülünü Kocaelili marka 'BizdenSeç' aldı.

  -'En Aktif Satıcı Paneli Kullanıcısı' ödülünü Bursalı marka 'Finezza' aldı.

  -'En İyi Operasyon' ödülünü İzmirli marka 'Mertim' aldı.
 3. ·

  Trendyol’un platformunda yer alan satıcıları her ay altı farklı dalda ödüllendirdiği Trendyol Star Ödülleri’nin Mart ayı kazananları belli oldu. Ödül töreni, Trendyol’un satıcılarının işlerini geliştirmelerine, büyütmelerine ve çok daha fazla müşteriye ulaşmalarına destek olmak amacıyla bilgi ve deneyimlerini paylaştığı Online İş Ortağı Buluşmaları kapsamında gerçekleşti.
 4. ·

   Mart ayında da İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Bursa’dan altı satıcı ödüle layık görüldü. 'En iyi Kampanya Yönetimi' ödülünü Kocaelili marka 'BizdenSeç', 'En Aktif Satıcı Paneli Kullanıcısı' ödülünü Bursalı marka 'Finezza', 'En İyi Operasyon' ödülünü ise İzmirli marka 'Mertim' aldı. İstanbul’da faaliyet gösteren satıcılardan ‘Sarf Market’ 'En Hızlı Büyüme' ödülüne, ‘ToptanPet’ ‘En İyi Müşteri Deneyimi’ ödülüne, 'Koki Pet' ise 'En Çok Öğrenen' ödülüne sahip oldu. 
 5. ·

  Ağustos 2020’den bu yana düzenlenen Trendyol Star Ödülleri kapsamında bugüne kadar performansları 6 farklı kategoride değerlendirilen 50 satıcı ödül aldı.
 6. ·

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 17 gösterim
 • Toplam Seed: 53 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.101 gösterim
 • Viral Puan: 22,09