72 gösterim
18,00 viral puan

Doğrudan Satış Sektörünün Avantajları

Doğrudan satış sektörü yıllardır milyonlarca insanın gerçekleştirdiği ve içerisinden çok sayıda başarı hikayesinin çıktığı bir satış platformudur. Bu yazımızda size doğrudan satışın ne gibi avantajlarının olduğunu aktaracağız.
İbrahimkeser 24.02.2021 saat 16:23
 1. Ek Gelir
  Özellikle ekonominin iyi olmadığı bu son zamanlarda insanlar kendilerine ek gelir yaratmanın yollarını ararlar. Bunun nedeni, var olan işlerinde yeterli kazancı elde edememeleri ya da ekonomik olarak gittikçe zorlaşan hayat şartları olabilir. Doğrudan satış ise potansiyelinizi işe dönüştürdüğünüz takdirde size ek gelir sağlamanın kapılarını aralar. Sektörün potansiyeli o kadar yüksektir ki yarı zamanlı olarak başlanılan işlerin zaman içerisinde tam zamanlı işe dönüştüğüne sıkça rastlanmıştır.
  Sosyalleşme ve Günlük Yaşam
  Doğrudan satış işini yaparak bütçenize katkı sağlayacağınız gibi aslında sevdiklerinize de vakit ayırabilirsiniz. Çalıştığınız işlerde belirli başlangıç ve bitiş saatleri yer almaktadır. Doğrudan satışta ise göstereceğiniz performansa bağlı olarak çalışma saatlerinizde gerekli esneklikleri yaratabilirsiniz. Böylelikle ailenizle birlikte daha fazla vakit geçirebilir bir yandan da işinizi yapabilirsiniz. Kyani gibi doğrudan satış sektöründe öncü firmalarla çalışarak hem kazanç elde edebilir hem de networkünüzü genişleterek farklı çevrelerle sosyalleşme imkanı elde edersiniz.
  Yüksek Potansiyel
  Doğrudan satışta başarıya ulaşmanın önemli koşulları arasında sattığınız ürünün kalitesi ve sizin bu ürünü müşterinize nasıl sunduğunuz yer alır. Saydığımız her iki unsurda da herhangi bir sorun yoksa başarı sizin için uzakta değildir. Çünkü diğer satış yöntemlerine oranla doğrudan satışta amaca ulaşmak daha olasıdır.
  Doğrudan satış işlemi yüz yüze gerçekleştirilir ve müşteri ürünü görmek, denemek, daha önce ürünü kullanmış birinin tecrübelerini dinlemek ister. Tüketicinin tüm bu isteklerinin karşılığı ise doğrudan satış aşamaları arasında yer almaktadır. Ürününüzün ilgisini çekeceği çok sayıda müşteri olduğunu ve doğrudan satışın başarı oranını düşündüğünüzde potansiyelin farkına varmanız daha kolay olacaktır.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 1 gösterim
 • Toplam Seed: 4 gösterim
 • Toplam Direkt: 67 gösterim
 • Viral Puan: 18,00