1.931 gösterim
10,67 viral puan

Kayak Tatili İçin Gidilecek Yerler!

Türkiye'nin en güzel kayak merkezleri.
nursultansaydan 17.02.2021 saat 12:02
 1. Bursa - Uludağ

  Bursa bir çok tarihi yapıda ev sahipliği yapan bir şehrimiz. Yazın ayrı kışın ayrı bil güzelliği var. Kayak tatili dediğimizde ilk akla gelen yerlerden birisi muhteşem manzarası tatil yapanların beğenisini topluyor.
 2. Kayseri - Erciyes

  Coğrafi açıdan kayak sporu için çok elverişli bölgelere sahip Türkiye, İç Anadolu bölgesinde Dünyaca ünlü olan Erciyes Kayak Merkezi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Kayseri’ye giden uçak seferlerinin artması ve ucuzlaması sayesinde artık Erciyes’e 2-3 günlüğüne kayak tatili için gitmek oldukça mantıklı hale gelmiştir. Türk Hava Yolları pandemi ile hayata geçirdiği esnek seyahat uygulamasında yolcularına destinasyon ve seyahat tarihleri değişim hakkını tanımıştı. Biletinizi alıp daha sonra değişiklik yapabiliyorsunuz.
 3. Erzurum - Palandöken

  Erzurum ilinin olmazsa olmazı Palandöken Dağıdır, şehre çok yakındır. Kışın kayak severlerin büyük ilgisini toplamaktadır. Kış sporlarının düzenlenmesi şehre ayrı bir hava katmaktadır.
 4. Kocaeli - Kartepe

  Kocaeli’ne bağlı Kartepe, İstanbul’a yakınlığından dolayı hafta sonu gidilecek yerlerin başında geliyor. Marmara bölgesinin üçüncü yüksek bölgesi her mevsimde ayrı bir güzelliği olsada kış mevsiminde kayakçıların favorileri arasında.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 11 gösterim
 • Toplam Seed: 181 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.739 gösterim
 • Viral Puan: 10,67