73 gösterim
14,60 viral puan

Omega-3’ün Faydaları

kadirsel 08.02.2021 saat 19:58
 1. Kalp damar hastalığı risklerini azaltıyor: Omega-3 özellikle, kanda bulunan bir yağ türü olan Trigliserid’in yüksekliğini düşürmede ve halk arasında iyi kolesterol adı verilen HDL düzeyini arttırmada etkili oluyor. Dolayısıyla Kalp ve damar hastalıklarıyla ilgili riskleri azaltmada da olumlu etkisi görülebiliyor.


  Kansere karşı koruyucu: Omega-3’ün kalp sağlığının yanı sıra kansere karşı koruma sağladığı, kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olduğu, bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve beyin, retina, sperm, cilt hücrelerini güçlendirdiği de belirtiliyor.  Depresyona iyi geliyor: Omega-3 yetişkin insanlarda dikkati ve konsantrasyonu artırıyor. Depresyon tedavisini destekliyor ve hatta Alzheimer hastalığı riskini azalttığı da düşünülüyor.

Vücut direncini yükseltiyor: Kas-iskelet sistemi için de faydaları çok olan omega-3, kalsiyumun kemiklerde toplanmasına destek olduğu gibi eklem iltihabına neden olabilen enzimlerin aktivitesinin azaltılmasında da önemli rol oynuyor.

  Tüm bunlara iyi gelen Omega 3 denilince de akıllara doğal olarak Monde Selection Grand Gold Ödülü alan takviye gıda Kyani Sunset geliyor. Kyani Sunset klasik bir Omega-3 takviyesinin dışına çıkıyor ve içeriğinde A, D ve E vitaminlerini bulunduruyor. Balık kıkırdağından oluşan katmanı da rahat bir emilim sağlıyor. Detaylı bilgi için; https://kyani.com/tr/ adresini ziyaret etmenizi öneririz.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 5 gösterim
 • Toplam Direkt: 66 gösterim
 • Viral Puan: 14,60