113 gösterim
22,60 viral puan

Kurşun Kapı

Kurşun kapı günümüzde çok sayıda firma tarafından üretilmektedir.
benaykut 21.12.2020 saat 00:19
 1. 1.

  Kurşun kapı firması arıyorsanız hoş geldiniz. Kurşun Kapıların kullanım alanı özellikle çok belirgindir. Kurşun levha tıbbi alanlarda kullanımı vardır. Genel olarak hastanenin tüm polikliniklerinde, röntgen odalarında ve ayrıca kurşun tuğla gibi radyasyon alanlarında kullanılır. Bu durum ayrıca hastaneler için güvenli durum niteliğindedir. Genellikle sanayi boyutunda nitelendirmiş olunsa da tüm İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi’nden çıkan ürünler hastane ortamlarında rahatça tercih edilebilir. Nitelikli ürünlerini, kullanıcılara sunmaktadırlar. Bu konu ile beraber kullanıcılarının isteklerini göz önünde tutarlar. Ürünler için gelen siparişleri yerlerine göre değerlendirerek üretime geçmektedirler.
  Kurşun Kapı Firması

  Bu hususta İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi alanlarında tercih sırası yüksektir. Kapıların yapımında kullanılacak olan kurşun ayrıca saf kurşun olma özelliğindedir. Bu da kapıları diğer kurşun ürünlerinden farklı kılmaktadır. Saf kurşunun uygulama üretilme biçimi de bir hayli önemlidir. Dikkat edilmesi gerekli olan en önemli unsur, kurşuna zarar gelmemesidir.
  Bu konuda İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi diğer kurşun plaka ürünlerinde olduğu gibi oldukça titizdir. Kurşuna zarar gelmeden işlemeye çalışırlar. Bunu yaparken de uygulanması gereken, soğuk olan presi, kompozit biçimi oluşturdukları görülmektedir. Tabii ki kabı denildiğinde akla gelen ilk özelliklerden hatta güvenlik unsurlarından biri kilittir.
  Kurşun olarak sanayileşen kapıların kilit sistemi de koldan oluşturulan kilit sistemidir. Koldan kilit sistemi, diğer kilit sisteminden meydana gelebilecek kaçak durumlar için geliştirilmiştir. Bu durum güvenliğin iki katına çıkmasını sağlamaktadır. İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi’nin bu husustaki hassaslığını kapı kolu kilidini mecburi olarak uygulamalarından anlayabiliriz.

  Ayrıca istanbulkursunvemetalsanayi.com.tr, kurşun kaplama konusunda da son derece başarılıdır.
  https://istanbulkursunvemetalsanayi.com.tr/

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 1 gösterim
 • Toplam Seed: 5 gösterim
 • Toplam Direkt: 107 gösterim
 • Viral Puan: 22,60