295 gösterim
32,78 viral puan

Ailemizle Yaptığımız 4 Etkinlik!

nursultansaydan 03.12.2020 saat 14:36
 1. Doğum Günleri

  Aile üyeleri arasında unutulmayacak günlerden biridir doğum günlerimiz. Her bir aile üyesi ailesindeki kişilerim doğum günlerini mutlaka hatırlar ve bütün aile o gün kimin doğum günü varsabir araya gelir.
 2. Düğünler

  Aile üyelerimiz başta olmak üzere yakın ve uzak çevremizin özel ve mutlu günümüzde yanımızda olmasını isteriz. Aile olduğumuzu hissettiğimiz en güzel günlerden biri de düğünlerdir. Gittikçe kalabalıklaşan ailemizle bir araya geliriz.
 3. Tatiller

  Çocuktan her yaz tatilini birlikte geçirdiğimiz ailemizle yıllar geçtikçe daha az tatile çıkarız. Bunun nedenlerinden biri işlerimizin yoğunluğu ve bir türlü uygun zamanı ayarlayamamış olmamız. Ayarladığımız zamanın gelmesinide iple çekeriz. Çünkü en samimi ortamımızdır ailemiz. Birlikte vakit geçirmek için fırsat yaratmaya çalıştığımız ailemizle fırsatlardan biri de Türk Hava Yolları’nın ailelere özel yapmış olduğu kampanya yurt içi uçuşlarda aynı soyismi sahip kişilere indirim kampanyası yapmış.Kampanya 24 Kasım 2020 – 04 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 27 Kasım 2020 – 06 Mayıs 2021 arasında olarak belirlenmiş.
 4. Yılbaşı Kutlamaları

  Yeni bir yıla girerken bütün aile bir arada olmak ister. Yeni yıla hep birlikte karşılamak her aile için bir gelenek haline gelmiştir.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 1 gösterim
 • Toplam Seed: 9 gösterim
 • Toplam Direkt: 285 gösterim
 • Viral Puan: 32,78