1.185 gösterim
6,05 viral puan

Kadın Girişimciler İçin İş Fikirleri

Sermayesiz olarak, kendi evinizden dahi para kazanmaya başlayabileceğiniz birçok fikri var. Ancak en başarılı kadın girişimciler bile yeni fikirlerine karar verirken zorluk yaşayabiliyor
acarmurat287 18.11.2020 saat 12:33
 1. Kendi işinizi yapmak ve yeni bir meslek sahibi olmak istiyorsanız fakat ne tür bir işe başlayacağınızdan emin değilseniz, sizin için hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz. Ayrıca listedeki iş fikirlerinin çevrimiçi olarak yürütülebilir olması özellikle sermayesi bulunmayan kadın girişimciler için iyi bir başlangıç diyebiliriz.

  Blog
  Blog yazmak, ister bireysel ister işletme sahibi olan herkes için güçlü bir araçtır. İnsanlar yaratıcı bir şeyler okumayı sever. Kadınlar mükemmel hikayeler yazabilir ve çok para kazanabilirler. Blog yazmak, gerçekten de toplum üzerinde sosyal ve ekonomik bir etkiye sahip olmak isteyen kadınlar için güzel bir ev tabanlı iş fikridir.

  E-Kitap
  E-kitap yazmak için özel bir gereksinim ya da teknik yoktur, tek ihtiyacınız olan yazılarınızı mükemmelleştirecek yaratıcılık becerileridir. Kitap yazma zevkine sahipseniz, e-kitap yazmak elbette kadınlar için en iyi iş fikirlerinden biridir.

  Network Marketing İş Fırsatları
  Günümüzün yükselen trendi girişimcilik, kendi işini kurma hayali olan kişiler için büyük bir fırsattır. İş dünyasında yaşanan rekabetin önemli bir alternatifi durumunda olan girişimcilik aynı zamanda günden güne kendine iş yaşamında daha çok yer edinmek isteyen kadınlar için de önemli bir fırsattır. Kadınların potansiyellerini keşfetmeleri ve güçlerinin farkına varmaları adına çalışmalarını sürdüren Kyani, network marketing sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alıyor. Kendinizi network marketing alanında geliştirmek ve yeni iş fırsatları elde etmek istiyorsanız bu seçenek sizin için doğru bir tercih olacaktır.

  Sosyal Medya Danışmanlığı
  İnternet ve sosyal medya aracılığıyla milyonlarca insana ulaşabildiğimiz bir dünyada yaşıyoruz. Sosyal medyanın toplum üzerindeki rolü ihmal edilemez ve benzer şekilde, işletme sahipleri günümüzde sosyal medya pazarlamasının önemini bilmelidir.

  Fotoğrafçılık
  Dijital dünyada, herkes fotoğrafçı gibi poz veriyor ama harika fotoğraflar çekmek çok zor. Fotoğrafçılık konusunda tutkuluysanız, tutkunuzu oldukça karlı bir işe dönüştürebilirsiniz. Fotoğrafçılık ve özellikle çevrimiçi fotoğraf satmak, kadınlar için çok iyi bir iş fikridir.

  Yaşam Koçluğu
  İnsanların tavsiye için başvurdukları kişi siz misiniz? Peki bu özelliğinizi daha geniş bir perspektife yayarak gelir elde etmek istemez misiniz Bu işi yapan kadın sayısı tahmin ettiğinizden çok daha fazla. Müşterilere kariyerleri, sağlıkları, işletmeleri veya zihinsel refahları konusunda danışmanlık yapmak iyi bir girişimcilik fikri olabilir.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 196 gösterim
 • Toplam Direkt: 981 gösterim
 • Viral Puan: 6,05