269 gösterim
29,89 viral puan

Türkiye’nin Kış Tatili Merkezleri

Ülkemiz yaz turizminin cazip noktalarından biri olmasının yanı sıra kış tatili için de birbirinden güzel imkanlar sunuyor. İşte kış tatili sevenler için Türkiye’de gidebileceğiniz en iyi 3 kış tatili merkezi!
MerakliYazar 13.11.2020 saat 12:53
 1. 1.

  1. Bursa Uludağ

  Kış tatili denince akla gelen ilk yerlerden biri Uludağ’dır şüphesiz. Ülkemizin en popüler kayak merkezi olan Uludağ her yıl binlerce yerli ve yabancı kayak tutkununu ağırlıyor. Uludağ aynı zamanda keyifli aktiviteleri ve teleferikleriyle de misafirlerinin gönlünde taht kuruyor.
 2. 2.

  2. Erzurum Palandöken

  Palandöken ülkemizde kayak turizminin en ideal noktalarından biridir. Uzun ve uluslararası kalitede kayak pistlerine sahip olan Palandöken çeşitli kış oyunlarına da ev sahipliği yapıyor. Siz de 4 veya 5 yıldızlı Palandöken otellerinde kış tatilinizi yapabilir; aynı zamanda Erzurum’un eşsiz yemeklerinin de tadına bakabilirsiniz.
 3. 3.

  3. Kocaeli Kartepe

  Kış tatili demişken Kartepe’den bahsetmemek olmaz. Kış sporları için oldukça uygun bir merkez olan Kartepe genellikle günübirlik tatilcileri ağırlıyor. Eğer kış tatilinden beklentiniz eşsiz dağ manzarası, temiz, taze hava ve mükemmel kayak pistleri ise Kartepe tam size göre.
 4. 4.

  Siz de kendi önceliklerinize göre bu 3 kış tatili merkezinden birisini tercih edebilir ve unutulmaz bir kış geçirebilirsiniz. Thy, 31 Aralık 2020’ye kadar yapacağınız biletlemelerde 31 Aralık 2021 tarihine kadar sınırsız değişiklik hakkı tanıyor. Bu sebeple gitmekten vazgeçerim ya da koşullar uygun olmaz diye endişelenmenize gerek yok. Geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırsanız iyi edersiniz!
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 7 gösterim
 • Toplam Seed: 9 gösterim
 • Toplam Direkt: 253 gösterim
 • Viral Puan: 29,89