69 gösterim
13,80 viral puan

Yükselen Değer Network Marketing’de Başarıya Götüren Faktörler Nelerdir?

Network Marketing, doğrudan satış veya ağ pazarlaması olarak tanımlanır. Doğrudan satışın temel amacı, pazarlama maliyetlerini düşürmek ve tüketiciye en hızlı şekilde ulaşmaktır. Doğrudan satışta, klasik ticaretin aksine ağ pazarlama ile kazanç, her bireye emeği karşılığında eşit olarak dağıtılmaktadır.
Naz Erdogan 06.11.2020 saat 14:21
 1. Bu işte başarıya giden birçok faktör vardır;

  Hedefleriniz:Başarılı bir geçmişe sahip bir şirketle işe başlarsanız, bu işte başarılı olmanız mümkündür. Kısmi zamanlı bir doğrudan satış işi, mütevazı hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilir. İşinizi kurmaya başladığınızda ve işin işleyişini öğrenip işe hakim olduktan sonra, harcadığınız zaman ve emek ile doğru orantılı olarak daha büyük bir kazanca sahip olabilirsiniz.
  Şirket: Şirketi, şirketin ürünleri ve hizmetlerini araştırabilirsiniz. Şirket ne satar? Bu ürün ve hizmetleri satarken heyecanlanır mısınız? Pazarlama sistemi ve politikaları nelerdir ve onunla çalışabilir misiniz? Şirket seçimi başarının en büyük ve en önemli adımını oluşturur. Kyani bu sektörde hem kalitesiyle hem de ürün kalitesiyle gösterilebilecek en iyi örnektir.
  İş Ahlakınız:Her hedef eylem gerektirir. Bu işte de durum farklı değil. Başarı, yapılması gereken işi yapmaktan gelir. Yapılması gerekeni ertelemeden eyleme dökmelisiniz ki sizi başarıya götürsün.

  Gerçekten Para Kazandırır Mı?

  
 Bu para kazandırır mı? Kısa ve net cevap, evet. Cevabın evet olması için bazı koşulların sizin tarafınızdan yerine getiriliyor olması gerekmektedir. Gelir elde etmek için bir ürün satmakla ilgilenen herkes bu işte başarıya ulaşma yeteneğine sahiptir. Tabi bu göstereceğiniz sabır, emek ve özveriyle ve en önemlisi de bu işi gerçekten yapıyor olmanızla doğru orantılıdır.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Toplam Seed: 5 gösterim
 • Toplam Direkt: 64 gösterim
 • Viral Puan: 13,80