3.015 gösterim
15,87 viral puan

Aralık Ayında Gidilecek En Güzel 4 Yer

En sevilen mevsimlerden olan kış mevsiminin başlangıç ayı Aralıkta seyahat etmek istiyorsanız ama nereye gideceğinizi bilemiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte Aralık ayında Türkiye’de ziyaret edebileceğiniz en güzel 4 yer!
YeşimYılmaz 26.10.2020 saat 14:34
 1. 1.

  Kapadokya

  Dünyada eşi benzeri bulunmayan bir güzellik olan Kapadokya Aralık ayında toprağın her rengini ve doğanın büyüleyiciliğini sizlere sunuyor. Unesco Dünya Mirası Listesi’nde de yer alan Kapadokya’da peri bacalarını görebilir, hava balonu ile tüm coğrafyayı ayaklarınızın altında hissedebilirsiniz.

 2. 2.

  Yedigöller

  Doğanın her rengine hayransanız ve muhteşem manzara fotoğrafları çekmeyi seviyorsanız Aralık ayında Yedigöller’i mutlaka ziyaret etmelisiniz. Yedigöller’de göl kenarında piknik yapabilir, içinde bulunduğunuz kartpostal ortamının keyfini çıkarabilirsiniz
 3. 3.

  Nemrut

  Güneydoğu’nun incilerinden olan Nemrut’u ziyaret etmek için en ideal zamanlardan birisi de Aralık ayı. Nemrut’ta gündoğumunu izleyebilir; dev heykelleri görerek tarihe tanıklık edebilirsiniz.
 4. 4.

  Mardin

  Güneydoğu’nun bir diğer incisi ise Mardin Her mevsim büyüleyici olan Mardin Aralık ayında bir başka güzel. Sıcak kanlı insanlarının yanı sıra binlerce yıllık kültüre de ev sahipliği yapan bu şehirde gezip görebileceğiniz birçok tarihi mekân var.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 18 gösterim
 • Toplam Seed: 190 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.807 gösterim
 • Viral Puan: 15,87