188 gösterim
14,46 viral puan

Uyanış Büyük Selçuklu 3. Bölüm İncelesi

Melikşah, oğlu Sencer'i görebildi mi?
nhaber 14.10.2020 saat 18:30
 1. 3. bölüm açık konuşmak gerekirse benim beklentilerimden fazlasını karşıladı. Normalde dizilerin ilk iki bölümünde aksiyonun tavan yaptığını sonraki bölümlerde düştüğünü görürdük ama 3. bölümde dizi beni çok şaşırttı. Bir de diğer bölümlerde normalde tek bir sahne ile dizi final yaparken 3. bölümde 3 farklı bölüm ile final yaptı. Geçen bölüm Sencer ve Melikşah arasındaki karılaşmanın gerçekleşmeyeceğini az çok biliyorduk. O karşılaşma olsa Nizamülmülk olmayacaktı çünkü görevini bırakmıştı. Bunun karşılığı idam bile olabilirdi yani Nizamülmülk karakteri yok olabilirdi. Ama insan bir umut bekliyor işte...

  3. bölüme gelecek olursak arkadaşlar dizi sadece oba, sara veya savaş sahnelerinden ibaret değil bu gerçekten çok değerli bir şey izleyici için. Dizinin böyle devam etmesi izlenirliğini artıracağı kanatindeyim çünkü bu yönüyle diğer tarih dizilerinden farklılaşıyor dizi Sencer'in cengaver bir yiğit olması olaylardan olaylara atlaması izleyici olarak beni baya heyecanlandırdı. Normalde bir diziyi ne kadar seversem seveyim bir defa izlerim bir bölümü ama Uyanış'ın 3 bölümünü de ikişer kez izledim bilmiyorum tv de bir şey olmamasından mı yoksa dizi gerçekten sardı mı onu ilerleyen zamanlarda göreceğim.

  Melikşah rolüne ilk başlarda çok dillendirmesemde içten içe bende çok yakıştıramamıştım Buğra'yı fakat adam cidden rolünün hakkını veriyor hele 3. bölümdeki şu repliği benim çok hoşuma gitti "Adımın manası kelam olan Allah'ın kulu demektir."

  Bakalım 4. bölümde neler olacak bekleyip görelim *
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 4 gösterim
 • Toplam Seed: 13 gösterim
 • Toplam Direkt: 171 gösterim
 • Viral Puan: 14,46