233 gösterim
33,29 viral puan

Seyahatlerinizi Gönül Rahatlığı ile Planlayın!

MerakliYazar 10.09.2020 saat 15:20
 1. Hepimiz bütün yılın yorgunluğunu tatil yaparak atmak isteriz. Kimileri sessiz sakin bir koy kimileri ise en gözde tatil mekanlarına gitmek için aylar öncesinden planlar yapar. Bazılarımız ise iş seyahatleri için plan yaparız. Hatta sadece plan yapmakla kalmayıp uçak biletlerimizi daha indirimli olsun diye aylar öncesinden alırız. Gelin görün ki bazen planlarımızda değişiklikler olabilir.

  Tatil için plan yaparken işlerimiz yoğunlaşabilir. İş seyahatımız son anda iptal olabilir. Bazı durumlarda ise seyahat rotamızın yönüne bir türlü karar veremiyor da olabiliriz. Peki bu durumda ne olacak indirimli olsun diye aylar önce aldığımız biletimiz yanacak mı? Tabii ki hayır

  Türk Hava Yolları uçak biletlerinin kapsamını genişletti, “Esnek Seyahat” ile sınırsız özgürlük getirdi. 31 Ekim 2020’ye kadar alacağınız biletleri 2022’ye yani 31 Aralık 2021 tarihine kadar sınırsız defa ücretsiz olarak değiştirebiliyorsunuz, ceza ödemeden açığa alabiliyorsunuz, hatta isterseniz uçuşu bile değiştirebiliyorsunuz. Örneğin seyahat planınız değiştiyse Kasım 2020 Cape Town biletini, Aralık 2021 Madagaskar biletine çevirebiliyorsunuz. Detaylı bilgi almak için THY esnek değişiklik hakları sayfasına tıklayabilirsiniz.

  https://www.turkishairlin...salgini/esnek-degisiklik/
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Toplam Seed: 7 gösterim
 • Toplam Direkt: 226 gösterim
 • Viral Puan: 33,29