120 gösterim
6,32 viral puan

Excalibur G780 Almak İçin 7 Önemli Neden

İşte Excalibur G780 alınca başınıza gelecek en güzel 10 şey !
melihates1245 31.08.2020 saat 14:16
 1. 1. En Yeni RTX/GTX Ekran Kartları

  Ekran kartının iyi bir oyun deneyimi için gerekliliğini bilmeyen yoktur. Biz de bu yüzden sanal deneyimin sınırlarını zorlayacağınız NVIDIA'nın RTX, GTX ekran kartlarını birinci sıraya yazmak istedik. Çünkü Excalibur G780 en yeni GTX, RTX ekran kartlarına sahip.
 2. 2. Hızlı ve Geniş Ekranda Oyun Deneyimi

  Yüksek sistem özelliklerinin karşılığını alabilmek için ekranın boyutu elbette ki önemli. Hele ki bir gaming laptopun standartların üzerinde ekrana sahip olması satın almak için güzel bir neden olarak karşımıza çıkabiliyor. Excalibur G780 17 inçlik ekranıyla oyun keyfinizi üst seviyelere çıkarıyor!
 3. 3. Son Nesil İşlemcilerle Geliyor

  Casper'ın yeni çıkardığı tüm modellerde olduğu gibi Excalibur G780'in satın alma opsiyonlarında da 10.nesil işlemcilere yer verilmiş. İntel Core i7 10. nesil işlemcilerle daha hızlı performanslara sahip olabilirsiniz.
 4. 4. RGB Klavyeyle Binlerce Renk Deneyimini Aynı Anda Yaşayın

  Excalibur G780 65.026 renge sahip RGB klavyesiyle oyun oynarken atmosferinize renk katıyor. Üstelik bu renkleri Control Center programıyla kontrol edebilmek ve klavye üzerinde 3 farklı bölgeye renk atayabilmek mümkün.
 5. 5. Oyunlarda Bir Adım Önde Ol

  Excalibur'un G780 modeli WIFI 6 özelliğiyle online oyunlarda reflekslerinizi hızlandırmanıza yardımcı oluyor. Bir önceki nesile oranla %25 daha geniş kapsama alanıyla oyunlardaki hızınızı arttırıyor.
 6. 6. 144 HZ lik Ekranıyla Reflekslerin Kadar Hızlı

  FPS oyunlarda farkını daha net hissedebileceğiniz ekran yenileme hızı sayesinde rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Oyun bilgisayarlarında aranması gereken en önemli özelliklerden biri olan Ekran HZ'i Excalibur G780'de sizi tatmin edecek bir hıza sahip.
 7. 7. Bütçeye, Alana Uygun Özelleştirme İmkanı

  Casper diğer bilgisayarlarında olduğu gibi Excalibur G780'i de konfigüre edilebilir seçenekleriyle satışa sunuyor. Excalibur G780'in RAM, İşlemci, SSD v.d donanımlarını bütçenize, alanınıza uygun olacak şekilde özelleştirerek Casper'ın resmi web sitesi https://www.casper.com.tr/excalibur-g780 satın alabilirsiniz. Böylelikle hem oyunlarda hem de işlerinizde en optimum performansa sahip olabilirsiniz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 19 gösterim
 • Toplam Direkt: 99 gösterim
 • Viral Puan: 6,32