146 gösterim
14,60 viral puan

Sosyal İzolasyona Dikkat ! Su Almak İçin Dışarıya Çıkmamak İçin: Su Filtreleme Sistemleri

Sosyal izolasyona çokça dikkat ettiğimiz bugünlerde su almak için dışarıya çıkmak zorunda kalmamak oldukça önemli. Peki su satın almaktan nasıl vazgeçeceğiz, işte detaylar...
acarmurat287 08.04.2020 saat 11:49
 1. 1. Su Filtreleme Nedir ? Nasıl Çalışır ?

  Su Filtreleme, herhangi bir kaynaktan alınan suyu, kullanım amacına uygun hale getirmek için kullanılan sistemlerdir. Suyun değişen niteliklerinin bir kısmını ya da tamamını tekrar kazandırabilerek suyun içilebilecek sağlıklı haline gelmesi için uygulanan işlemlerdir.
 2. 2. Suyunuzu Filtreleyerek Sosyal İzolasyonu İhmal Etmeyin

  Covid-19 pandemisinin olduğu günümüzde, zorunda olmadıkça evden çıkmamak oldukça önemli. Zorunlu ihtiyaçlarımız arasında yer alan su tüketimimizi, dışardan satın aldığımız ürünlerle karşılamak zorunda kalmamız ister istemez insanlarla temasımızı arttıran faktörlerden birisi. Bu konuda bize Su Filtreleme sistemleri yardımcı olabilir. En azından suyu dışardan satın almaya gerek duymadan, kuryeyle bile olsa temasa girmeden kendi içilebilir suyumuzu elde etmek bu açıdan da önem taşıyor.
 3. 3. Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin Homepure Nova

  Qnet'in su filtreleme sistemi Homepure Nova, musluk suyunuzun içilebilir hale gelmesi için gerekli tüm donanıma sahip. HomePure su filtresi serisinin gelmiş geçmiş en yeni ve en iyi ürünü olan Homepure Nova,temiz, sağlıklı ve muhteşem tatta içme suyu sunmak üzere üst düzey çözümler sağlıyor. Birinci sınıf kaliteye, tasarıma ve teknolojiye sahip olan HomePure filtreleme sistemi;filtrelemenin dokuz aşaması ve 35 UltraTech Filtreleme Teknolojisi ile daha iyi hale getirilmiştir!

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 1 gösterim
 • Toplam Seed: 10 gösterim
 • Toplam Direkt: 135 gösterim
 • Viral Puan: 14,60