83 gösterim
8,30 viral puan

Özellikle Kız Çocuklarının Favorisi 'Kolay Tarama Spreyi'

SimaySondal 11.02.2020 saat 10:19
 1. ·

 2. ·

  Banyo sonrası veya sabah okula hazırlık yaparken çocukların saçlarını taramak ebeveynlerin en çok şikâyet ettikleri konulardan biri. Islak ya da kuru saç çoğu zaman düğümlenmiş ve birbirine girmiş bir halde olduğu için saç taramak ne ebeveynler ne de çocuklar için hoş geçirilen bir vakit olmuyor. Tabi bu çözümü olmayan bir problem değil…

  Çocukların saçları yetişkinlere göre daha ince ve narin bir yapıda olduğu için düğümlenmesi ve karışması daha kolay olabiliyor. Saçı banyo sonrası ya da normalde taradığınızda kırıklara ve yıpranmalara neden oluyor ve tabi çocuğunuzun canını acıtabiliyor. Çocuk ürünlerinin önde gelen markası Dalin’in ürettiği Kolay Tarama Spreyi bu soruna çözüm getiren bir ürün. Yumuşak formülüyle zor taranan saçların üstesinden gelmenize yardımcı oluyor ve bununla birlikte saçı yumuşatıp parlaklık veriyor. Çocukların hassas ciltleri dikkate alınarak üretilmiştir ve hipoalerjeniktir. Aynı zamanda alkol paraben ve sls gibi kimyasalları da içermiyor.

  Saç tarama çocuklarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir an olması gerekirken çoğunlukla can sıkıcı olabiliyor. Dalin Kolay Tarama Spreyi bu vakti keyifli bir ana dönüştürebilecek ve özellikle de kız çocuklarının favorisi olmaya aday bir ürün gibi duruyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Toplam Seed: 10 gösterim
 • Toplam Direkt: 73 gösterim
 • Viral Puan: 8,30