7.534 gösterim
129,90 viral puan

Ünlü İsimlerin Ek İşleri

Her ünlünün farklı işleri de var.
SimaySondal 07.11.2019 saat 16:44
 1. 1. Emre Altuğ

  Otel ve bar işletmeciliğinin ardından gazinoculuğa soyundu. Alaçatı'da gazino açmaya hazırlanan şarkıcı, sahne alacak isimlerle de anlaştı.
 2. 2. İbrahim Tatlıses

  Kebap zincirinden otobüs ve otel işletmeciliğine kadar çok sayıda şirketin sahibi oldu. Onları şöhret yapan mesleklerinden farklı alanlara iten ortak neden ise geleceklerini garantiye almak.
 3. 3. Hande Yener

  015 yılında Bodrum'da Sebastian Beach'i açtı. Mekânı 1 yıl işlettikten sonra istediği paraları kazanamaması sonucu kapatmak zorunda kaldı. Şarkıcı son olarak geçen yıl Arnavutköy'deki 100 yıllık bir köşkü gece kulübüne dönüştürdü.
 4. 4. Hülya Avşar

  İstediği tarzda tişört bulamadığını söyleyerek ticari hayatına 'by H' markasıyla beyaz tişört tasarlayarak atıldı. Hülya Avşar by H'yi daha sonra tenis kıyafeti, ardından da parfüm ve bakım ürünleri olarak geliştirdi.
 5. 5. Bülent Ersoy

  Ticarette en farklı yatırıma yönelen, adını ticari avantaj için kullanmayan ünlülerin başında hiç şüphesiz Bülent Ersoy gelir. Türkiye'deki inşaat sektörünün büyüklüğünü gören Bülent Ersoy ticarete tekine 250 bin dolar ödediği, 7 kule vinci alarak başladı.Yatırdığı parayı 4 yılda amorti eden kule vinçlerin sayısını 8 yılda 22'ye çıkaran Bülent Ersoy vinçlerini belediyelere, müteahhitlere aylık 10 bin TL’den kiraya veriyor.Bülent Ersoy, kullanım ömrü 12 yıl olan kule vinçlerin kendini amorti etmesinden sonra ayda yaklaşık 250 bin TL gelir elde edecek. Böylelikle Bülent Ersoy'un ticari girişiminden kârı 20 milyon TL civarında olacak.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 199 gösterim
 • Toplam Seed: 58 gösterim
 • Toplam Direkt: 7.277 gösterim
 • Viral Puan: 129,90