3.259 gösterim
11,16 viral puan

Rahat Bir Tatil İçin Yapmanız Gerekenler

Yoğun bir temposunun ardından keyifli bir tatil geçirmek sizin de hakkınız, tatilinizi rahat geçirebilmeniz için yapmanız gereken şeylere gelin birlikte göz atalım…
MerakliYazar 20.08.2019 saat 11:11
 1. İşlerinizi Önceden Planlamak

  Tatile çıkmadan önce acil işlerinizi öne alarak tatilde kafanız rahat olur. Böylelikle için tatilde rahatsız edilmezsiniz.
 2. Araçla Gidecekseniz Bakımını Yaptırmak yada Uçakla Gidecekseniz Biletlerinizi Kontrol Etmek

  Tatile aracı ile çıkacak kişiler araçlarının bakımını önceden yaptırmaları gerekir. Yoksa olası bir arıza durumunda yolda kalabilirler. Uçakla gidecek olan kişiler ise her ihtimale karşı son bir kez biletlerini kontrol etmeleri gerekir.
 3. Evinizi ve İş Yerlerinizi Güvene Almak

  Tatildeyken ister istemez aklımız evimizde ve yerimizde kalır. Acaba hırsız girer mi ya da camı açık bırakmış olabilir miyiz diye aklımızda soru işaretleri ile tatilden keyif almamız pek mümkün olmayabilir. Tatilde keyfinizin kaçmaması için Supercam gibi kameralar taktırarak önlem alabiliriz.
 4. Valizinizi Eksiksiz Hazırlamak

  Tatile eksik bir eşya ile çıkmakta son derece keyif kaçıran bir olaydır. Sonrasında unuttuğumuz eşyamızı gittiğimiz yerden almak durumunda kalırız. Bazan ise aradığımızı bulmak zor olabiliyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 9 gösterim

 • Toplam Viral: 24 gösterim
 • Toplam Seed: 292 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.943 gösterim
 • Viral Puan: 11,16