1.700 gösterim
7,62 viral puan

Hayatta Kaçırdığımız Zamanları Nasıl Telafi Ederiz!

Günlük koşuşturma içerisinde bizim için önemli olan bazı zamanları kaçırabiliriz. Bu durum pek hoş olmasada çözüm üreterek durumu telafi etmeye çalışırız.
ebrumutluay 05.08.2019 saat 15:29
 1. En Yakın Arkadaşımızın Düğününe Katılamadığımızda

  En yakın arkadaşımızın en özel gününde yanında olarak mutluluğuna ortak olmak isteriz. Ama gelin görün ki o gün başka işlerin koşuşturmasıyla düğünü kaçırdığımızda sığınacağımız tek telafi neden katılamadığımızı açıklamak olacaktır. Arkadaşımızda samimiyetimiz için sizi hoş karşılayacaktır.
 2. Sevdiğimiz Filmleri Kaçırdığımızda

  Sevdiğimiz filmler TV’de dönerken biz başka işlerle uğraştığımız için kaçırdığımız bölümler için üzülürüz. Ama telafi etmek için TV+ gibi platformlarda kaçırdığımız bölümleri izleyebiliriz.
 3. Sevdiğimiz Bir Sanatçının Konserine Gidemediğimizde

  Şarkılarını dinlerken keyif aldığımız sanatçının konserinin olduğunu öğrenip canlı olarak ona eşlik etmek isteriz. Ancak konser gününü unuttuğumuz için gidemeyiz. Bu durumda tek telafimiz gelecek konseri beklemek olacaktır.
 4. İndirim ve Kampanyaları Kaçırdığımız Zaman

  Beğendiğimiz ve almayı düşündüğümüz ürünlerin indirimde olduğunu öğrendiğimizde kampanyadan faydalanmak için hemen almak isteriz ama kampanya bitmiştir. Telafi için diğer indirim kampanyalarını takip edebiliriz.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 5 gösterim

 • Toplam Viral: 42 gösterim
 • Toplam Seed: 223 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.435 gösterim
 • Viral Puan: 7,62