562 gösterim
8,26 viral puan

Başarılı Bir Girişimci Olmak İçin 5 Tüyo

Başarılı bir girişimci olmak her şeyin ötesinde, vizyon ve azim sahibi olmayı gerektirir. Bunların dışında, girişimcilerin başarılı olmaları için gerekli 5 tüyoyu aşağıda sizin için sıraladık.
MerakliYazar 10.06.2019 saat 15:32
 1. 1. İnandığınız İşi Yapın

  Bir işletmeyi yönetmenin çok zaman alacağından şüphe yok. Steve Jobs, yaşamınızdan memnun olmanın tek yolunun gerçekten inandığınız işleri yapmak olduğunu belirtmiştir.
 2. 2. Kendinize İnanın

  Başarılı olacağınıza ve engelleri aşmak için her zaman bir yol bulacağınıza inanın. Bunu yapmazsanız, sadece mazeretler üretmiş olacaksınız.
 3. 3. Harekete Geçin

  Dünya harika fikirlerle dolu, ancak başarı ancak eylemden geçer. Walt Disney başlamanın en kolay yolunun konuşmayı bırakmak ve yapmaya başlamak olduğunu belirtmiştir. Bu sizin başarınız için de geçerli…
 4. 4. Hatalarınızdan Ders Alın

  Birçok girişimci, hatalarını en iyi öğretmenleri olarak gösterir. Hatalarınızdan ders aldığınızda, başlangıçta başarısız olsanız bile tekrar başarıya yaklaşırsınız.
 5. 5. Kitlenizi Tanıyın

  Hizmet verdiğiniz kitlelere ihtiyaç duydukları çözümleri sunabilmek için onları herkesten daha iyi tanıyın. Kanadalı ünlü insanı Kevin O’Leary’nin girişimcilere yönelik tavsiyeleri için: https://www.halkbankkobig...-hayat-dersleri-2734.html
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 1 gösterim
 • Toplam Seed: 68 gösterim
 • Toplam Direkt: 493 gösterim
 • Viral Puan: 8,26