1.010 gösterim
11,22 viral puan

Yazlıkçıların Yaşadığı Sorunlar

Yaz geldi, yazlıkçılar da birer birer sahil kenarındaki evlerine gitmeye başladı. Dışardan hoş gözükse de onların da aslında bir sürü sıkıntısı var. Peki nedir bu sıkıntılar?
YeşimYılmaz 29.05.2019 saat 11:41
 1. 1. Yazlık Evi Hazırlama

  Bütün bir kış boyunca kapalı duran evinizin güzel bir temizliğe ihtiyacı var. Bir sürü eşya da kışlık evinizden yazlık evinize taşınacak…
 2. 2. Misafirler

  Eğer misafirden çok hoşlanmıyorsanız sizin için sorun olabilir. Çünkü sahil kenarında hazır bir ev olduğunu bilen misafirleriniz bol bol size gelmek isteyecekler. Eğer kolayca “hayır” diyebilen biriyseniz bu tabiki sizin için sorun olmayacaktır.
 3. 3. İnternetin Olmayışı

  Yazılık evlerde genelde internet olmaz. Bu da genelde evin genci için büyük bir sorun. Ya yazlık yerlerde internet altyapısı olmayışından, ya da sadece 3 ay boyunca durulan evde 1 sene boyunca fatura ödenmek istememesinden kaynaklı. Bu durumda aileler çözümü Superbox kablosuz fiber internet ile çözüyor.
 4. 4. Sürekli Aynı Yerde ve Kişilerle Tatil Yapmak

  Çabuk sıkılan biriyseniz zaten yazlık almak pek size uygun değil ama oldu da aldınız, arada sırada başka yerlere de kaçmıyorsanız her yaz aynı yerde ve hep aynı kişilerle tatil yapıyor olmak sizi biraz sıkabilir…
 5. 5. Geceleri Sizi Uyutmayan Sesler

  Genelde yazık evler birbirine yakın olduğu ve herkes balkonlarda oturduğu için konuşma sesleri, çoğunlukla oynanan okey oyunun taşları sizi uyutmayabilir.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 3 gösterim
 • Toplam Seed: 90 gösterim
 • Toplam Direkt: 917 gösterim
 • Viral Puan: 11,22