679 gösterim
9,70 viral puan

ULTRABET ŞAMPİYONLAR LİGİ SKOR TAHMİN

Günün önemli maçlarına özel şartsız 50 TL Freebet veren Ultrabet Şampiyonlar Ligi maçlarına da Frebet dağıtmaya devam ediyor.
mahmutengin 08.05.2019 saat 14:12
 1. 1. Ultrabet Twitter Yarışması

  Bu haftaki Şampiyonlar Ligi Yarı Final karşılaşmalarının ilki olan Liverpool Barcelona maçına özel skoru doğru tahmin eden herkese her zaman ki gibi Ultrabet 50 TL freebet verecekti. Ancak sadece 1 kişi doğru tahminde bulundu. Kim 4 -0'lık skoru bilebilirdi ki Liverpool'a bu kadar güvenmek tebrikler.

  Ultrabet’in Twitter hesabı üzerinden önemli maçlar için sürekli freebet dağıtıyor. Daha iyi tahmin ederim diyorsan takip edip freebetleri kaçırma.Bugün oynanacak olan Şampiyonlar Ligi Yarı Final karşılaşması Ajax Tottenham maçına özel de 50 TL Freebet var. Bakalım kaç kişi doğru tahminde bulunacak.

  Yarışmaya katılabilmek için Ultrabet twitter hesabında https://twitter.com/ultrabetsocial sabitlenmiş tweeti retweetlemeniz gerekmektedir. http://www.ultratahmin.com adresinden skor tahmininiz ve kullanıcı adınızla beraber yaptığınız retweetin linkini de paylaşarak yarışamaya katılım sağlayabilirsiniz. Güvenilir site ve yüksek oranlar için https://www.ultrabet47.com/
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 5 gösterim
 • Toplam Seed: 70 gösterim
 • Toplam Direkt: 604 gösterim
 • Viral Puan: 9,70

İlgili Haberler