6.365 gösterim
5,39 viral puan

Her Yaşın Bir Güzelliği Olduğunun Kanıtları

Ve tabii her yaştaki anıların farklı bir kıymeti.
YeşimYılmaz 22.04.2019 saat 11:01
 1. 18 Yaşında Olmak

  Büyümüş olmayı iliklerimize kadar hissettiğimiz yaştır. İstediğimiz yere rahatça girip çıkabileceğimiz devletin bile bizi bir birey olarak tanımaya başladığı dönemdir. Sabırsızlıkla beklenen ve kendimizi en özgür hissettiğimiz on sekiz yaşımızdır.
 2. 20 Yaşında Olmak

  Liseyi bitirmenin üniversiteye başlamanın buruk bir sevinci vardır içimizde. On sekiz yaşındaki gibi gözümüz kara değildir. Artık kendi kendimize yetmeyi öğrenmeye başladığımız yaştır.
 3. 25 Yaşında Olmak

  Gençlik yılarının ortalarıdır yirmi beş yaş. Öğrencilik yıllarının bittiği hayatının başladığı bir döneme adım atarız. Artık hayatta ciddi sorumluluklar almışızdır. Hayata karşı adımlarımızı daha sağlam atmaya başlarız. İlk deneyimlerimiz ilk kez kendi paramızı kazanmamız bu dönemlerdedir. Yirmi beş gençlik yaşımızda arkadaş çevremizin çok olduğu en çok gezdiğimiz yaştır. Bu yaşlar çok ballı yaşlardır. Gsm operatörleri bile kampanyalarını gençlere yönelik yaparlar.Örneğin GNÇ sadece geçleri kapsamaktadır.
 4. 30 Yaşında Olmak

  Otuz yaşımızda birçok şeyi deneyimlemişizdir. Hayatımızda da planlar yaparak ilerlediğimiz yaştır. Paramızı ihtiyaçlarımıza göre harcarız. Bir çok kişide bu yaşlarda ilk kez anne baba olurlar. Bu nedenle en fazla sorumluluk aldığımız yaştır.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 27 gösterim

 • Toplam Viral: 74 gösterim
 • Toplam Seed: 1.181 gösterim
 • Toplam Direkt: 5.110 gösterim
 • Viral Puan: 5,39