491 gösterim
6,29 viral puan

Lüks E-Ticaret Trendleri

nursultansaydan 16.04.2019 saat 10:34
 1. 1. Hikaye Anlatımı

  Lüks markaların başarısının altında büyük oranda, müşterilerini özel hissettirecek iyi bir hikayeye sahip olması yatıyor. Video, e-ticaret markalarının hikayeleri paylaşması için popüler bir ortam. Video hikayeleri, tüketicilerin ilgisini çekmek için marka mesajına odaklanmanın harika bir yolu.
 2. 2. Artırılmış Gerçeklik (AR)

  Artırılmış Gerçeklik (AR), Sanal Gerçeklikten (VR) sonra, çok sayıda pazara ulaşmanın daha iyi bir yolu olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılar yoğun VR deneyimini sevseler de, VR gözlüklerinin yüksek fiyatı ve oyun pazarına münhasır, pratik olmayan bir pazarlama aracı olması, artırılmış gerçekliği (AR) heyecan verici bir alternatif olarak öne çıkarmakta. Ayrıca tüketici tabanının büyük çoğunluğu zaten bir akıllı telefon ya da tablet biçiminde AR deneyimlerini almak için araçlara sahip.
 3. 3. Chatbot

  Yapay zeka tarafından yönlendirilen chatbotlar, tamamen otomatik ve ölçeklenebilir olan daha zengin etkileşimli bir deneyim sağlayarak bir adım daha ileri gidiyor. Chatbot, online alışveriş yapanlardan gelen soruları cevaplama, mağazadaki stokların kontrolleri yapma veya müşterinin ihtiyaçları için en iyi ürün hakkında tavsiyelerde bulunma gibi çeşitli görevlerde yardımcı olabilir.
 4. 4. Sesli Arama

  İçerik açısından, sesli aramanın artan popülaritesi, web sitelerinin sesli komut için optimize edilmiş daha fazla içerik geliştirmeye başlaması gerektiği anlamına geliyor. Sesle etkinleşen teknoloji bu yıl daha fazla kullanımda olacak, bu nedenle en yaygın ses komutlarını tanımlamak için gereken daha fazla anahtar kelime analizi ile içeriklerin, bu eğilim etrafında geliştirilmesinde fayda var diyebiliriz.Lüks pazarlaması hakkında daha detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz: https://www.halkbankkobig...ir-marka-nsaati-2732.html

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 78 gösterim
 • Toplam Direkt: 411 gösterim
 • Viral Puan: 6,29