717 gösterim
9,96 viral puan

Öğrencilik Hayatınızı Nasıl Keyifli Hale Getirebilirsiniz?

Üniversite hayatından maksimum keyif ve verim elde etmek için yapmam gerekenler nedir diyorsanız, gelin beraber sizin için derlediğimiz maddelere göz atalım.
ebrumutluay 08.04.2019 saat 11:06
 1. 1. Yarı Zamanlı İş Veya Staj Deneyimi Elde Edin

  Üniversitede öğreneceğiniz şeylerin çoğu oldukça teoriktir ve gerçek bir işin ne olduğu hakkında her zaman çok iyi bir fikir vermeyebilir. Bu noktada kendinizi geliştirmek ve deneyim elde etmek adına staj veya giriş seviyesi bir bulmak iyi bir fikir olabilir.
 2. 2. Ortak İlgi Alanlarına Sahip Olabileceğiniz Arkadaşlar Edinin

 3. 2. Ortak İlgi Alanlarına Sahip Olabileceğiniz Arkadaşlar Edinin

  İlgi alanlarınızı paylaşabileceğiniz kişileri bulmak, muhtemelen üniversitede kazanacağınız en önemli kazançlardan biri olacaktır. Unutmayın, ortak tutkuları paylaşan insanlar genellikle en iyi ve en sadık arkadaşlardır.
 4. 3. Üniversitenin Sunduğu İmkanlardan Tam Olarak Yararlanın

  Bir öğrenci olarak, spor salonları, kariyer merkezleri, kütüphaneler laboratuarlar ve üniversitenizin sunduğu diğer imkanlara erişime sahipsiniz. Öğrencilik hayatınız boyunca bu imkanlardan tam anlamıyla yararlanmaya bakın. Böylece para biriktirebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve hayatınızı daha ilginç hale getirebilirsiniz.
 5. 4. Hiçbir Eğlenceyi Ertelemeyin

  Canınız sinemaya mı gitmek istedi veya sevdiğiniz grubun konserine mi gitmek istediniz? İş hayatına atılmadan, belki de zihinsel olarak en rahat olduğunuz dönemde, isteklerinizi yerine getirmeyi kendinize ilke edinmenizde fayda var. Evet, öğrencilik hayatı maddi imkanlar açısından kısıtlı olabilir fakat artık birçok banka sunduğu açık hesap hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuzda bütçenizi esnetmenize imkan tanıyor. Detaylı bilgi için; https://bit.ly/2G6RLi0

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 72 gösterim
 • Toplam Direkt: 643 gösterim
 • Viral Puan: 9,96