189 gösterim
2,95 viral puan

Cilt Bakımı Önerileri

Evde uygulayabileceğiniz cilt bakımlarını önerilerini sizler için hazırladık. İşte cildinize bakım yapmak için uygulayabileceğiniz 3 yöntem.
SelfServis 21.03.2019 saat 16:13
 1. Doğal Cilt Maskeleri

  Özellikle son zamanların en çok tercih edilen yöntemlerinden olan doğal karışımlar, her evde olan malzemelerle yapılıyor. Çoğu bayanın tercihi olan bu karışımlar hem ekonomik bütçe dostu hem de doğal bir yapıya kavuşturuyor. İlgili sayfada evde hazırlayabileceğiniz 3 farklı karışım bulunuyor. Umarım sizlerde dener yorumlarınızı buraya aktarabilirsiniz.
  https://www.qnetturkiye.b...9/03/cildinize-ev-bakimi/

 2. Cilt Bakım Cihazları

  Kadınların artık güzellik merkezlerine tonla para harcamaları canını sıkmaya başladığı şu günlerde evde uygulayabilecekleri pratik cihazlar aramaya girdiler. Sizlere bugün önereceğim cihazla evde rahatlıkla kendinize veya bir başkasına uygulayabilirisiniz. Bir Qnet ürünü Olan Physio Radiance Visage+ 3 farklı etkisi Galvanik Teknoloji Radyo Frekansı ve Kromoterapi olmak üzere her cilde uygun bir yapıya sahip. Ürün hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.https://www.qnetturkiye.c...e/physio-radiance-visage/
 3. Cilt Bakım Kremi

  Kadınların adeta vazgeçilmezi haline gelen cilt bakım kremleri cildi nemlendirmekle kalmıyor genç bir görünüm kazanması için de yardımcı oluyor. Yine bir Qnet ürünü olan Physio Radiance Replenish- her cilt tipine uygun yapıya sahiptir. İçeriğindeki özel formülü sayesinde kırışıkları önlüyor, cildi besliyor ve daha dinç bir yapıya kavuşmasını sağlıyor. Altta vereceğim linkle ürünü daha detaylı incelebilirsiniz.
  https://www.qnetturkiye.b...izi-sonbahara-hazirlayin/

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 64 gösterim
 • Toplam Direkt: 123 gösterim
 • Viral Puan: 2,95