647 gösterim
6,88 viral puan

İşini Son Dakikaya Bırakacaklar İçin Öneriler

İşini son ana bırakan kişilerin neler yaşadığına gelin birlikte bakalım.
YeşimYılmaz 21.02.2019 saat 09:52
 1. 1. Yılllık İzne Çıkılmasına Günler Kala Hala Tatil Planınızın Olması

  Ne zaman tatile çıkacağız diye düşünürüz ama o gün gelip çattığı zaman elimizde sağlam bir tatil planı genelde olmaz. Oysa tatile bir iki ay kala plan yapmamız acaba nereye gitsek stresinden bizi kurtaracak ve tatilimizin verimli geçmesini sağlayacaktır.
 2. 2. Fatura Ödemelerini Son Ana Bırakanlar

  Gelen faturalarda ilk okuduğuz tutar ve son ödeme tarihidir. Ama ne hikmetse biz o faturanın son ödeme tarihini unuturuz. Böyle bir sorun yaşamak istemiyorsak paramız olsun, olmasın faturalarımızı otomatik olarak ödeyeceğimiz Halkbank gibi bankaların açık hesap modelini kullanabiliriz.
 3. 3. Sınava Çalışmayı Son Ana Bırakanlar.

  Sınav tarihlerimiz dönem başından belli olsada daha çok var deriz. Bir türlü çalışmayız ta ki sınav günü gelip çattığında o akşam hepsini bitireceğimizi düşünürüz ama ne yazık ki sonuç hüsran olur. Kendimizi böyle sıkıntılı bir sürecin içine sokmak istemezsek konuları bölerek çalışabiliriz.
 4. 5. Proje Teslimini Son Ana Bırakanlar

  Çalıştığımız projeleri son ana kadar tamamlayamayız. Daha son teslim gününe var deriz. Teslim günü geldiğinde ise o gün bugün mü deriz. Son dakikada panik olmamak için ise her gün düzenli olarak çalışmalarımızı devam ettirmeliyiz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 7 gösterim
 • Toplam Seed: 94 gösterim
 • Toplam Direkt: 546 gösterim
 • Viral Puan: 6,88