890 gösterim
8,32 viral puan

Kendimizi Özel hissettiğimiz Anlar 

Her insanın mutlu olduğu kendini özel hissettiği anlar vardır. Beni düşünmüş, benim için bunları yapmış dediğimiz birileri bize kendimizi her an özel hissettirebilir. Bunlar bazen çok küçük şeylerdir, bazen de beklediğimiz şeyler… Peki size kendinizi ne özel hissettirir?
YeşimYılmaz 19.02.2019 saat 16:54
 1. ·Doğum Günümüz

  Doğum günleri her insan için özeldir. Yakın çevremizden de içten içe bu günü kutlamasını bekleriz. Böylelikle onlar için özel olduğumuzu düşünürüz.
 2. ·İnsanların Bize İsmimizle Seslenmesi 

  Gittiğimiz bir mekanda  bize insanların ismimizle hitap etmesi kulağımıza hoş gelir. Beni tanıyorlar düşüncesi oluşturur ve kendimizi özel hissederiz.
 3. ·Sevgililer Günü

  Belki de bir çok kişi için en özel anlardan biri. Günler öncesinden acaba ne alsam, ne sürpriz yapsam diye düşünür dururuz.
 4. ·Fotoğraflar

  Çok önceden çekilmiş bir fotoğrafımızı sevgilimizin telefonunda görmek küçük bir şey olsa da bizi bizi mutlu eder. Biz yer kaplamasın diye fotoğrafları sildiğini sanarken aslında tüm fotoğrafları telefonunun bulut depolama sisteminde kayıt altında tutuyorsa…
 5. ·
Hasta Olduğumuz Zamanlar 

  Küçük bir soğuk algınlığı da geçirsek yanımızda sevdiğimiz insanları isteriz. Bize çorba yapsın, üzerimizi örtsün isteriz. Onlar için değerli olduğumuzu düşünür ve özel hissederiz.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 6 gösterim
 • Toplam Seed: 107 gösterim
 • Toplam Direkt: 777 gösterim
 • Viral Puan: 8,32