954 gösterim
5,45 viral puan

Geçmişten Günümüze Evrimleşen Teknoloji

Şüphesiz teknolojik gelişmeler hayatımızı kolaylaştırıyor.Bir ürün çıktığında da çok zaman geçmeden bir üst modelini bekliyoruz. Bu özel ama daha hızlı olsun... Boyutu küçülsün özellikleri daha iyi olsun isteriz. İşte geçmişten günümüze evrimleşen teknoloji
MerakliYazar 24.01.2019 saat 16:15
 1. ·Akıllı Telefonlar

  Her işimizi yaptığımız elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar uygulamalarıyla hayatımızı kolaylaştırıyor. Apple ile hayatımıza girmeye ve hayatlarımıza nüfuz etmeye başlayan akıllı telefonlarımız olmadan işlerimizi bu kadar hızlı nasıl yapardık? Uyurken bile yanımızdan ayırmadığımız bir yerde unutunca kendimizde büyük eksiklik duyuyoruz.
 2. ·Bilgisayarlar

  Bugün işler bu kadar hızlı ilerliyorsa o da bilgisayarlar sayesindedir. İş yerlerinde çalışma performansını arttıran bilgisayarlar çalışma saatlerini düşürerek yükümüzü de hafifletiyor.
 3. ·İnternet

  O olmazsa olmaz dediklerimizin başında internet geliyor. Girdiğimiz ilk mekanda menüden önce interneti soruyoruz. Bir gün içerinde binlerce domain satın alınıyor.Binlerce e-posta gönderiyoruz. Uzaklar bir anda yakın oluyor zaman kavramı önemini yitiriyor.
 4. ·5G Teknolojisi

  3G, 4G derken şimdi de 5G... Teknolojinin bir getirisi olan hız kavramının her geçen gün önemi artarak devam etmekte. 4G teknolojisinden sonra gözlerimiz 5G'deydi ve beklenen haber geldi. İlk olarak Turkcell 5G’de hız testini yaptı en kısa zamanda da hizmete sunmaya hazırlanıyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 10 gösterim
 • Toplam Seed: 175 gösterim
 • Toplam Direkt: 769 gösterim
 • Viral Puan: 5,45