1.014 gösterim
6,85 viral puan

Boş Zamanlarınızı Değerlendirebileceğiniz Alternatifler

Bütün gün evdesiniz veya her gün işe yada okula gidiyor ve canınız sıkılıyorsa, bilin ki yalnız değilsiniz! Evde veya yolda geçirilen boş saatlerinizi değerlendirmek ve keyifli bir zaman geçirmeniz için işte size bir kaç öneri...
YeşimYılmaz 18.01.2019 saat 14:08
 1. ·

  Eğer bütün gün evdeyseniz dışarı çıkın ve ciğerlerinizi oksijen ile doldurun. İnanın günlük belli bir süre yürüyüş yapmak hem vücudunuza hem de ruhunuza çok iyi gelecek.
 2. ·

  Artık akıllı telefonlarımızla birçok uygulamaya veya videoya kolayca erişebiliyoruz. Yoga ve meditasyon uygulamaları ile bulunduğunuz yerde 5-10 dakikalığına da olsa ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.
 3. ·

  Sevdiklerinizi mutlu etmek veya kendinizi şımartmak için hediyeler alın. Hediyelerin büyük veya küçük olması önemli değil, yeter ki düşünmüş olun!
 4. ·

  Online oyunlar oynayın. Oyun oynarken keyifli vakit geçirmenin yanı sıra yeni arkadaşlar edinmiş olursunuz.
 5. ·

  Toplu taşıma araçlarında canınız sıkılıyorsa gazete okuyarak gündem hakkında bilgi sahibi olun veya sevdiğiniz dergileri karıştırın. Okuduğunuz kitapları telefonunuza indirebilir ya da Dergilik uygulamasıyla sevdiğiniz gazete ve dergileri her zaman yanınızda taşıyabilir, yolculuklarınızı keyifli hale getirebilirsiniz.
 6. ·

  Kendi şehrinizde bir turist olun ve daha önce gitmediğiniz yerlere giderek bolca gözlem yapın. Daha önce gitmediğiniz bir restoranda tatmadığınız lezzetleri deneyimleyin.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 7 gösterim
 • Toplam Seed: 148 gösterim
 • Toplam Direkt: 859 gösterim
 • Viral Puan: 6,85