2.505 gösterim
8,27 viral puan

İş Bilgisayarınızda Olması Gerken 5 Program

Eğer bir işyerinin varsa veya finans alanında bir iş yapıyorsanız. Bilgisayarınızda mutlaka olması gerken bu 5 program iş yükünüzü hafifleteceği gibi daha kontrollü ve güvenli işler yapmanızı sağlayacaktır.
SelfServis 02.01.2019 saat 23:50
 1. 1. Ön Muhasebe Programı  Ön muhasebe programı artan işlerin yanında gelen artan faturalara karşı en etkili çözümlerdendir. Eğer yeni kurulmuş bir işletmeniz varsa veya halihazırda uzun süredir kendi işinizin patronuysanız sık sık duyduğunuz ya da duyacağınız bir terimdir ön muhasebe. Sıklıkla genel muhasebeyle karıştırılır ve bu sebeple yanlış bir algı oluşur. Ön muhasebe şirketin finansal yönetimini sağlayacak her türlü verinin yönetilmesidir.  Bu alanda en yaygın olarak kullanılan programların başında Mikro Yazılım’ın bir ürünü olan MikroX gelmektedir.
 2. 2. Office Programları  Malum işlerimiz tablolar, sunumlar ve grafiklerle… Durum böyle olunca illaki office programlarına ihtiyaç duyuyoruz. Yok sa onca tablo ve grafikeleri nasıl hazırlayıp sunumlar, raporlar hazırlayacağız. Bu alanda en yaygın olarak kullanılan ürün ise Microsoft’un Office programlarıdır. Google ile entegre çalışır.
 3. 3. Finans Yönetim Programları  Hesap ve nakdiniz ile nakit akışınızı izlemek, cari hesaplarınızı anlık olarak takip etmek, müşteri ve tedarikçilerinizin durumunu görmek ve tüm mali işlemlerinizi kontrol altında tutmak için etkili bir finans yönetimine ihtiyacınız var. Bu konuda yine Mikro Yazılım ürünleri oldukça yükünüzü hafifletecek çözümler geliştirmiş. Mikro yazılım, küçük işletme sahiplerinden, KOBİ’lere, muhasebecilerden, mali müşavirlere kadar pek çok alanda binlerce sektör için uygun olarak geliştirmiş.
 4. 4. Anti-Virüs Programı  Bilgisayarınızın ve bilgisayarınızda yer alan dosyalarınızın internet ortamındaki şifrelerinizin sosyal medya hesaplarınızın korunması için bilgisayarınızda mutlaka ama mutlaka bir anti- virüs programı olmalı. Bu alanda ise size en çok Norton firmasının ürünleri yardımcı olacaktır.
 5. 5. Müzik Programı  Zaten yoğun ve stresli bir iş yapıyorsunuz. Bunca yoğunluğu ve stresi bir kenera bırakıp arada müzik dinlemek sizi rahatlatır ve stresinizi azaltır. Bunun için sürekli dinlediğiniz şarkılar varsa Spotfy gibi veya Winamp benzeri medya oynatıcıları yükleyebilirsiniz veya internetten sevdiğiniz bir radyonun sitesine girip canlı dinleyebilirsiniz.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim
 • Twitter: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 58 gösterim
 • Toplam Seed: 303 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.144 gösterim
 • Viral Puan: 8,27